Ekonomi

Bu bankalar yeni gelen müşterileri için yeni kampanyalarını başlattı! İlk kez müşteri olacaklara 2.750 TL nakit ödenecek

Ekonomik koşullar Türkiye’de gittikçe daha da zorlu bir hal almaya başladı. Geçtiğimiz yılın son 4 ayında dolar kuru çok hızlı şekilde yükselince, bu durum ilk olarak akaryakıt fiyatlarına yansımıştı. Akaryakıt fiyatındaki zamlar diğer sektörlere de sıçrarken, 2022 yılında hızla yükselen enflasyon, bu fiyat artışlarının daha büyük oranlarda yaşanmasına neden oldu. Oluşan zorlu koşullarda geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşlar, bütçelerine katkı sağlayabilecek yolları araştırmaya başladı ve bu noktada vatandaşların karşısında, sundukları kampanyalı promosyon ürün ve hizmetler ile bankalar çıktı. Birçok banka, daha fazla müşteriye ulaşmak adına çeşitli kampanya ve fırsatlar sunuyor. İşte detaylar…

Vakıfbank Tanışma Faizi

Cazip fırsatlar sunan bankalar arasında yer alan Vakıfbank, vatandaşlara “Tanışma Faizi” ile cazip oranlarda vadeli hesap imkanı sağlıyor. Vakıfbank’ta toplamda 1,5 milyon liraya kadar açılacak olan vadeli hesaplar için %17,85 oranda faiz imkanı sunuluyor. Bu kampanyaya TL cinsinden katılımlarda, 32-105 gün vadeden, USD/EUR döviz cinsinden katılımlarda 32-370 gün vadeden yararlanılabiliyor. Hesap açılışı öncesindeki 15 gün içinde vadeli mevduat bakiyesi inceleniyor ve bu süre içinde hiç vadeli mevduatı olmayanlar kampanyadan yararlanabiliyor.

Yapı Kredi Emekli Referans Kampanyası

Avantajlı kampanyalar sunan bankalar arasında yer alan Yapı Kredi, cazip fırsatlarını bu kez emekli vatandaşlar için sunuyor. Emekli maaş müşterilerine kazandıracak olan Yapı Kredi, Emekli Referans kampanyası dahilinde, Yapı Kredi’ye yakınını getirenlere emekli promosyon ödemeleri hakkı sunuyor. Emekli maaş müşterisine referans olanlar, 2.500 TL’ye kadar nakit ödülü alabiliyor.

Denizbank Promosyon Ödemeleri

Vatandaşlara fırsat kampanyaları sunan bankalar arasında yer alan Denizbank da emekli müşterilere yönelik büyük bir fırsat sunuyor. Denizbank, emekli maaşını 3 yıl taahhüt ile taşıyanlara, makul seviyelerde emekli promosyon ödemesi yapıyor. Hoş geldin kampanyası olarak sunulan bu kampanya dahilinde promosyon ödemeleri, otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda 1.750 TL’ye kadar yükselebiliyor.