Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Akbank müşterisi olanlar dikkat! Ödemeler az önce onaylandı: Kart sahiplerine 500 TL veriliyor

Axess veya Wings kredi kartına ilk kez başvuru yapacaklara özel chip para fırsatına ilişkin yeni kampanya duyurusu yayımlandı. Bu ayın sonuna kadar devam edecek olan kampanya hakkında detaylar paylaşıldı ve internet üzerinden yapılacak alışverişler sonucu 500 TL tutarında chip paranın kartlara tanımlanacağı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak yapılan duyuruda belirlenen tutarı tamamlayan herkese 500 TL verileceği aktarıldı.

500 TL VERİLİYOR

Banka tarafından yapılan duyuruda , ilk kez Akbanklı olup Akbank Mobil’den “anında dijital kullanım” özelliğine sahip Axess veya Wings başvurusunu tamamlayanlar ve ilk kez Axess veya Wings başvurusu yapacak Akbank müşterileri, internet alışverişlerinde her harcamalarından %20, işlem başına 100 TL, ayda toplam 500 TL’ye varan Chip Para kazanacağı ifade edildi. Söz konusu kampanyanın 1 Mayıs’ta başlarken 31 Mayıs’ta sona ereceği ifade edildi.

31 MAYIS’TA SONA ERİYOR

Kampanya 01.05.2022 – 31.05.2022 tarihleri arasında, ilk kez Akbank müşterisi olup, Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşterileri için geçerli olduğu belirtilen duyurunun devamında şu ifadeler kullanıldı:

KAMPANYANIN AYRINTILARI

“İlk kez Akbank’lı olacak müşterilerimiz Akbank Mobil uygulaması içinden “Akbanklı Olmak İstiyorum” butonuna tıklayıp bilgilerini girdikten sonra “Kredi Kartı” ürününü sepete atabilir ve Müşteri İletişim Merkezimiz ile kısa bir görüntülü görüşme yaparak sadece birkaç dakika içinde Akbanklı olabilir ve başvurusunu tamamlayabilirler ya da www.akbank.com, www.axess.com.tr, www.wingscard.com.tr web sayfalarından Axess veya Wings başvurusu yaparak Akbank Mobil’de müşteri olma sürecini tamamlayabilirler.”