Ekonomi

Ziraat Bankası dev kampanyasını duyurdu: Market, kafe, giyim alışverişlerine 200 TL indirim hediye edilecek!

Enflasyon verileri 2022 yılında sürekli olarak artış gösterdi. Son olarak TÜİK verilerine göre Nisan’da yıllık enflasyon %69,97 ile tarihi zirvelerine ulaştı. Enflasyondaki artış, doğrudan vatandaşın düşen alım gücüne işaret ediyor. Cebindeki parası giderek daha kıymetsiz hale gelen vatandaşlar da çareyi markaların, bankaların, mağazaların ve işletmelerin sunduğu çeşitli kampanyalarda ve promosyonlarda arıyor. Zira bu kampanyalar sayesinde alışverişler daha bütçe dostu bir hale gelebiliyor. Sunduğu çeşitli kampanyalarla müşterilerine her zaman finansal desteklerini sunan Ziraat Bankası bir yeni kampanyasını daha duyurarak dikkatleri çekmeyi başardı. Ziraat Bankası, eşsiz bir promosyon ile 200 TL çip para kampanyasını başlattı. İşte detaylar…

Ziraat Bankası’ndan 200 TL Çip Para Hediye

Ziraat Bankası, son yılların en büyük ve en dikkat çekici kampanyalarından birini duyurdu. Söz konusu kampanya dahilinde giyim, market, optik, restoran, sağlık ya da kafe gibi sektörlerdeki harcamalarda Ziraat Bankası kartları ile yapılacak her 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, toplamda ise 200 TL çip para hediyesi veriliyor. Kampanya dahilinde böylece yapılacak olan minimum 500 TL’lik alışverişlerde Ziraat Bankası’ndan 50 – 200 TL aralığında çip para kazanmak mümkün olacak.

Kampanyaya Katılım ve Kampanya Detayları

Artık market alışverişleri gibi harcamaların ulaştığı boyutlar dudak uçuklatan seviyelere geldi. Bu nedenle de Ziraat Bankası’nın sunduğu çip para kampanyası cazip bir kampanya olarak dikkat çekiyor. Ziraat Bankası’nın sunduğu bu kampanyadan yararlanmak isteyen Ziraat Bankası müşterileri, bankadaki kayıtlı telefon numaralarından “KATIL” yazıp 4757’ye SMS göndererek kampanyaya katılım sağlayabiliyor. SMS sonrası kampanyaya otomatik olarak dahil olanlar, bu aşamadan sonra alışverişlerini Ziraat Bankası POS cihazlarından yaparak çip para kazanma fırsatını yakalıyor. Bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL çip para ödülü kazanabiliyor.