Editörün SeçtikleriEkonomi

20 yaş üzeri herkes için güzel haber geldi! Para verilecek! 3280’e SMS atmanız yeterli!

20 yaş ve üzeri herkes için güzel haber akşam saatlerinde geldi. Banka yaptığı açıklamasında düşük faizli kredi vereceğini açıkladı. Banka 20 bin TL ihtiyaç kredisinde başvuracakların sağlaması gereken şartları tek tek açıkladı.

20 yaş ve üzeri herkesi sevindirecek açıklama geldi. Başvuru yapacak kişilerin kredi notunun yüksek olması gerekecek. İşte Denizbank’ın yaptığı açıklaması ve merak edilenler..

MAYIS AYI SONUNA KADAR BAŞVURULMASI GEREKİYOR

Mayıs ayı sonuna kadar başvuru yapan 20 yaş üzeri herkese düşük faizli kredi verilecek. 20 bin TL düşük faizli ihtiyaç kredisi için SMS ile başvurmak mümkün olacak. SMS ile başvurmak istemeyen ve vakti olan kişiler şubelere direkt şahsen başvuru yapabilecek.

20 yaş üzeri herkes gelir belgesiz kredi kullanabilecek. SMS ile başvuruda bulunmak isteyenler cep telefonlarının mesaj kısmından ücretli mesaj atması gerekecek.

3280’E SMS ATMANIZ YETERLİ OLACAK

3280’e T.C. kimlik numarasını mesaj göndermeleri halinde 20 bin TL’ye kadar kredi verilecek. 7 gün 24 saat boyunca kredi başvurusunda bulunabileceksiniz. İnternet sayfası üzerinden başvurmak isterseniz de internet sayfası üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.