Editörün SeçtikleriEkonomi

LPG, motorin ve benzinde 40 TL indirim müjdesi böyle duyuruldu! Depolarınızı indirimle fulleyin!

Akaryakıt fiyatları her geçen gün artmaya devam ederken, araç sahipleri artık depolarını nasıl daha uygun bir şekilde dolduracaklarını araştırmaya başladı. Bu kapsamda da akaryakıt istasyonlarının yapacağı indirimler kovalanmaya başlandı. Gelen bir son dakika haberine göre Petrol Ofisi, artan akaryakıt firmalarına karşı harekete geçti.

Gelen son habere göre benzin, motorin, ya da LPG’de 40 TL indirim ile yeni bir kampanyanın daha başladığı duyuruldu. 4 defa 150 TL ve üzeri akaryakıt alımında 30 TL indirim verileceği açıklandı. Bununla birlikte Bonus Flaş üzerinden katılım sağlarsanız da 40 TL indirim verileceği duyuruldu.

HANGİ KARTLAR KAMPANYAYA DAHİL

Kampanya hakkında yapılan duyuruda dahil olan kartların şu şekilde olduğu belirtildi:

Garanti Bonus’lar, Flexi, Money ,diğer banka Bonus kartları (TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Şeker Bonus Business, Fibabanka Bonus Business ve Fibabanka Bonus hariç), Bonus Business ve Easy kartların dahil olduğu belirtildi

Ancak, TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Şeker Bonus Business, Fibabanka Bonus Business ve Fibabanka Bonus kartların dahil olmadığı açıklandı.

PETROL OFİSİ’NİN AKTARDIĞI KAMPANYA DETAYLARI ŞU ŞEKİLDE

Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 150 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.

Kampanya müşteri bazındadır. SMS ile katılanlar en fazla 30 TL bonus/indirim, BonusFlaş ile katılanlar en fazla 40 TL bonus kazanabilir.

Kazanılan bonus, 19 Mayıs- 19 Haziran 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır.

19 Haziran 2022 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 01 Nisan-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.

Garanti Bonus’lar, Flexi, Money ,diğer banka Bonus kartları (TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Şeker Bonus Business, Fibabanka Bonus Business ve Fibabanka Bonus hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.

TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Şeker Bonus Business, Fibabanka Bonus Business ve Fibabanka Bonus dahil değildir.

Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ,Paracard, Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyanın geçerli olduğu istasyonları görmek için BonusFlaş uygulamasındaki “Nerede” butonuna tıklayabilirsiniz.

Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.

BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “POAS” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Alternatifbank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Petrol Ofisi istasyonlarındaki Garanti BBVA POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için “EVET POAS” yazıp bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 3,99 TL dir.

Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 40 TL olmak üzere- ikinci defa bonus kazanabilirler.

Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.

İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmelidir.

Gönderilen SMS ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Turk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Garanti BBVA ve Petrol Ofisi A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.