Personel Alımı

İBB, İSYÖN personel alımı ilanı yayınladı: Başvuranlar aylık 9 BİN TL maaş alacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul yönetim yenileme Kurumu tarafından yayınlanan açık personel alım ilanı için başvuru süreci netleşti. Kamu personeli olabilmek için İSYÖN bünyesinde görevlendirme yapılacak. Yayınlanan ilana başvurabilmek için belirli şartları taşımak gerekecek.

İSYÖN Personel Başvurusu Açıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre 3 ile 5 yıl arasında tecrübesi bulunan sosyal medya yetkilisi ya da grafik tasarımcılar ilana başvuruda bulunabilecek. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden üniversitelerin önlisans ya da lisans düzeyinde mezun olanlar göreve alınacak.

İBB KPSS’siz Personel Alımı Şartları

İBB tarafından KPSS şartı olmadan memur alım ilanına başvuruda bulunabilmek için kişinin en az lisans ya da lisans mezunu olması gerekecek. Lisans mezunlarının en az 3 yıllık deneyime sahip olması gerekecek. Ön lisans mezunlarının ise en az 5 yıllık deneyime sahip olması şartı aranacak. İSYÖN kurumu KPSS’siz memur alımı ilanı için başvuru sürecinde belirli kadrolar açık halde bulunacak. Başvuru sırasında aranan diğer şartlar şunlardır:

  • Sosyal medya yönetimi yer alıyor. Dijital içerik üreticiliği konusunda deneyimi sahip olunan kişiler başvuruda bulunabilecek.
  • Araştırmacı, daha çok yetenek sahibi ve kendini geliştirmeye odaklı kişiler
  • Disiplinli ve dinamik kişiler
  • Görsel algısı gelişmiş olan ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek olanlar
  • Adobe indesign, Adobe creative, Photoshop, İllustrator, After effect programlarına hakim olanlar
  • Daha önce iş deneyimini ve tecrübesi alanında kurumsal kimlik, tasarım ve matbaa baskı hazırlık işlemleri, afiş ya da katalog gibi basılı işlerde çalışmış olmak şartı aranıyor.

İBB KPSS’siz Personel Alımı Hangi Bölgelerde Geçerli

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde gerçekleştirilecek İSYÖN kurum personel alımı için İstanbul Avrupa yakasında Bahçelievler, Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece ya da Beylikdüzünde ikamet etmek gerekecek. Başvuru yapmak isteyenler çalışma saatleri içerisinde sabah 07.30 ve akşam 17.00 arasında kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden kayıt işlemini yapabilecek. Son başvuru tarihi 20 Haziran olarak belirlendi.