Gündem

Çakallarla Dans rüzgarı yeniden esecek! Senaryo kaldığı yerden devam ediyor! Yeni isimler çok şaşırtacak!

Çakallarla Dans filmi yayına girdiği ilk günden itibaren oldukça sevilmiş ve bir fan kitlesine sahip olmuştu. 5 farklı serisi ile gündeme gelen film Çakallarla Dans 6 olarak filmin devamı niteliğinde yeniden izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi tarafından kaleme alınan filmin kadrosu netleşmeye başladı. Paylaşılan bir fotoğraf karesi ile filme yeni yüzlerin katıldığı da fark edildi.

Çakallarla Dans Serisi Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Sevilerek takip edilen ve komedi film serisi kategorisinde yer alan Çakallarla Dans yeni çalışmasına başlıyor. Geçtiğimiz günlerde Çakallarla Dans 6 filmi için ilk prova gerçekleştirildi. En son yayınlanan Çakallarla Dans 5, 2018 yılında vizyona girmişti. Ekip yeniden bir araya geldi.

Çakallarla Dans 6 Ne Zaman Gösterime Girecek?

Çakallarla Dans serisi bir öncekinin devamı niteliğinde yayınlanıyor. Çakallarla Dans 6 için de bu şekilde devam etmesi bekleniyor. Filmin ne zaman gösterime geleceğine dair net bir bilgi açıklanmış değil. Çakallarla Dans 6 filminin nerede, ne zaman gösterime gireceğini dair net bir bilgi paylaşılmış değil.

Oyuncu Kadrosu Yenilendi!

Filmin kadrosunda ilginç isimler dikkati çekiyor. İlker Ayrık, Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, Timur Acar başta olmak üzere dikkati çeken diğer isimler şunlardır: Didem Balçın, Ebru Cündübeyoğlu, Kemal Zeydan, Nurettin Sönmez, Elvan Dişli ve Mine kılıç