Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Benzin motorin ve LPG fiyatlarına indirim yapıldı! Yakıt fiyatları kritik sınırı aşınca müdahale edildi: İşte akaryakıt ve otogaz fiyatları

Akaryakıt fiyatları son zamlar kapsamında çok fazla yükseldi. Fiyatlar 28 lirayı geçince otomobil sahipleri yakıt alımlarını avantajlı hale getirmek için kampanya araştırması yapmaya başladı. Bu noktada Petrol Ofisi tarafından bir duyuru yapıldı ve benzin motorin veya LPG alımlarında 50 TL indirim yapılacağı belirtildi. PO tarafından yapılan duyuruda 16 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, Juzdan’dan kampanyaya katılarak 50 TL chip-para, SMS ile kampanyaya katılarak 40 TL chip-para kazanma fırsatı verildiği belirtildi.

DETAYLAR AÇIKLANDI

PO’nun kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan duyurunun devamında kampanyanın 30 Haziran’da sona ereceği belirtildi ve Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olduğu aktarıldı. Ayrıca yapılan duyuruda kampanya katılımı, Juzdan’dan yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanacağı paylaşıldı.

8 TEMMUZ’DA GERİ ALINACAK

Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yükleneceği belirtildi ve 8 Temmuz 2022 tarihine kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında sadece akaryakıt sektöründeki Axess üye işyerlerinde akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabileceği aynı gün içerisinde yapılan 200 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahil olduğu paylaşıldı.

Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri Petrol Ofisi istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerektiği belirtilerek kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Akbank kart, Akbank kart Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahiplerinin faydalanabileceği ve Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil olmadığı ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Tüzel müşteriler Juzdan uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 40 TL chip-para kazanabilirler.
Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olunması gerekmektedir.

Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Juzdan üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir

50 TL İNDİRİM KAZANILIR

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalardan kampanyaya Juzdan ile kayıt olması halinde bir defa ve en fazla 50 TL, SMS ile kayıt olması halinde ise en fazla 40 TL chip-para kazanabilecektir.

Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.

Kazanılan chip-paralar, mil puana dönüşmeyecektir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Akbank T.A.Ş. ve Petrol Ofisi A.Ş kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılan Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarının listesine axess.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: axess.com.tr, Juzdan ve Petrol Ofisi Mobil Uygulaması’nda.