Ekonomi

Vakıfbank yaz alışverişlerine 500 TL indirim veriyor! Tek tıkla kampanyaya katılmak mümkün!

Bilindiği gibi bankalar, özel günlerde ve daha geniş süreleri kapsayan çeşitli dönemlerde müşterilerine birçok kampanya ve avantaj fırsatı sunuyor. Örneğin geçtiğimiz aylarda bankalar Ramazan ayı vesilesi ile müşterilerine çeşitli kampanyalar sunmuştu ve bunu Ramazan Bayramı için düzenlenen kampanyalar takip etmişti. Şimdilerde ise birçok banka, yaz aylarının gelmesiyle birlikte yaz fırsatlarını sunmaya başladı. Bu bankalar arasında yer alan Vakıfbank da 2022 yaz sezonu alışverişleri için müşterilerine 500 TL’ye varan indirim imkanı sunmaya başladı. Yaz alışverişlerini Vakıfbank WorldCard’ı ile yapanlar bu dev indirim kampanyasından yararlanabilecek. İşte detaylar…

Vakıfbank’tan 500 TL’lik Alışveriş İndirimi

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan ve bir kamu bankası olarak hizmet ve ürünlerini sunan Vakıfbank, yaz kampanyasında harcama sözü veren müşterilerine, alışverişleri için 500 TL’ye kadar indirim imkanı sağlıyor. Vakıfbank tarafından düzenlenen söz konusu kampanya dahilinde, WorldCard müşterileri 12 ay boyunca harcama sözü vermeleri halinde, harcama tutarına göre değişecek şekilde indirimlerden yararlanabiliyor.

Ne Kadar İndirim Veriliyor?

Vakıfbank WorldCard müşterileri 12 ay boyunca taahhüt edecekleri aylık 1.000 TL harcama için 50 TL, 1.500 TL’lik harcama için 75 TL ve artan oran ve tutarlarla birlikte aylık 10 bin TL harcama sözüne karşılık 500 TL indirim hakkı elde ediyor. Kampanya kapsamında müşterilere sağlanan indirim hakları, ilgili WorldCard’ın kredi kartı ekstresine yansıtılıyor.

Nasıl Katılım Sağlanır?

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu bu dev indirim kampanyasına katılmak isteyenlerin 12 aylık taahhüt ile harcama sözü vermeleri gerekiyor. Ayrıca katılımcı olmak isteyen müşterilerin harcama yapmadan önce katılım sağlaması gerekiyor ve isteyenler Vakıfbank İletişim Merkezi, Vakıfbank Mobil uygulaması, internet bankacılığı ve şubeler üzerinden başvuruda bulunabiliyor. SMS ile başvurmak isteyenlerin ise kart numarasının son 6 hanesini 6635’e SMS olarak göndermesi gerekiyor.