Gündem

Acun Ilıcalı ile canlı yayında tartışan Furkan Dede’nin sevgilisi sonunda ortaya çıktı! Evrim’le adı anılıyordu ama o isim şaşırttı…

Türkiye’nin ilk olarak yıllar önce Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Var Mısın Yok Musun programında yarışmacı olarak tanıdığı Furkan Dede, bu programın ardından Acun Ilıcalı’nın ekibine dahil oldu. Acun Ilıcalı ile olan tanışıklığında daha sonra bir dönem Survivor Türkiye yarışmasında da yer alan Furkan Dede, son olarak Acun Ilıcalı ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelmişti. Canlı yayında Acun Ilıcalı ile tartışarak adından söz ettiren ve bir süre önce ismi Survivor yarışmacılarından Evrim Keklik ile aşk iddialarında anılan Furkan Dede’nin sevgilisi sonunda ortaya çıktı. Furkan Dede’nin sevgilisi görenleri şok ediyor. İşte detaylar…

Furkan Dede, Özel Hayatıyla Gündemde

Var Mısın Yok Musun programında yarışmacı olarak yer aldıktan sonra Survivor Kadınlar – Erkekler sezonunda da yarışmacı olarak yer almış olan Furkan Dede, daha sonra Acun Medya ekibinde çalışmaya başladı. Acun Ilıcalı’nın “sağ kolu” olarak da anılmaya başlanan Furkan Dede, kısa sürede Acun Ilıcalı’nın en güvendiği isimlerden biri haline geldi. Survivor Ekstra programında yorumculuk da yapan Furkan Dede, bu kez de özel hayatıyla gündeme geldi.

Evrim’le Aşk Yaşadığı Konuşuluyordu…

Furkan Dede, bir dönem bir başka Survivor yarışmacısı olan Berke Sarp ile aşk yaşamıştı ve ikilinin uzun süren ilişkisi geçtiğimiz dönemlerde sonlanmıştı. Bu ilişkinin ardından ismi bir diğer Survivor yarışmacısı Evrim Keklik ile anılan Furkan Dede, daha sonra yayınladıkları bir videoda Evrim Keklik ile birlikte bu aşk iddialarını yalanlamıştı. Özel hayatıyla gündemde olan Furkan Dede’nin sevgilisinin kim olduğunu Gazeteci Arif Hür açıkladı.

Sevgilisi Bakın Kim Çıktı!

Arif Gür’ün haberine göre Furkan Dede’nin sevgilisi, medyatik bir isim olmayan ve kameralardan uzak bir hayatı olan Berçin Tavukçuoğlu. İkilinin, ilişkilerini gözlerden uzak yaşadıkları ve birbirlerinin aileleriyle de tanıştıkları ortaya çıktı. Furkan Dede ile olan ilişkisi hakkında konuşan Berçin Tavukçuoğlu “Furkan’la güzel giden bir beraberliğimiz var” sözlerini dile getirdi.