Gündem

Karan’a Kardeş Geliyor! Fahriye Evcen ve Burak Özçivit İkinci Kez Anne – Baba Oluyor! “Fahriye Evcen Hamile mi?”

Kanal D ekranlarından yayınlanan ve yayınlandığı döneme damgasını vuran Çalıkuşu isimli dizinin başrollerini paylaşan Fahriye Evcen ve Burak Özivit çifti, tanıştıktan kısa bir süre sonra arkadaşlıklarının aşka dönüştüğünü duyurmuştu. Mutlu bir birlikteliğin ardından ilişkilerini resmiyete döken Fahriye Evcen ve Burak Özivit çifti, 2017 yılında hayatlarını birleştirmişti. 2019 yılında ilk çocuklarını kucağına alan Fahriye Evcen ve Burak Özivit çiftinden müjdeli bir haber daha geldi.

Bu sezonu yoğun bir biçimde geçiren Fahriye Evcen ve Burak Özivit çifti, iki ayrı dizi ile seyirci karşısına çıktı. Burak Özçivit, Kuruluş Osman dizisinin üçüncü sezonunda da seyircisini kendisine hayran bırakırken; Fahriye Evcen oğlu Karan’ın doğumu ile verdiği dört yıllık ekran arasını Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi ile bitirmişti. TRT1 ekranlarının fenomen yapımı Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde sadece bir sezon yer alan Fahriye Evcen’in ayrılık kararının nedeni ortaya çıktı.

Fahriye Evcen ve Burak Özivit Çiftinin İkinci Kez Ebeveyn Olacağı İddia Edildi

Mutlu aile tablosu çizen ünlü çiftlerin başında gelen Fahriye Evcen ve Burak Özivit çifti, 2019 yılında oğulları Karan’ın doğumu ile ilk kez anne ve baba olmuştu. Geçtiğimiz gün bir iddia ortaya atan Gazetemagazin isimi haber sitesi Fahriye Evcen’in ikinci bebeğine hamile olduğunu öne sürdü. Fahriye Evcen ve Burak Özivit çiftinin ikinci bebeklerinin henüz 2,5 aylık olduğu da iddialar arasında yer alırken; iddialara ilişkin henüz ne Fahriye Evcen’den ne de Burak Özçivit’ten bir açıklama gelmedi. Ancak Fahriye Evcen’in Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinden ani çıkışı da hamilelik iddiasıyla birlikte anlam kazandı.

Fahriye Evcen, Israrlara Rağmen Devam Kararı Almamıştı

Dört yıllık ekran arasını TRT1 ekranlarının tarihi dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu ile sonlandıran Fahriye Evcen, dizide canlandırdığı Akça Hatun karakteriyle bir hayli beğenilmişti. Dizide sadece 27 bölüm rol alan Fahriye Evcen, Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin 30 Mayıs Pazartesi günü ekranlara gelen sezon finali ile birlikte diziden ayrılmıştı. Israrlara rağmen oğlu Karan’a vakit ayırmadığı için diziyi bırakmaya karar verdiği iddia edilen Fahriye Evcen, Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinden ayrılık kararının kesin olduğunu duyurmuştu. Televizyon izleyicisine ise, hamilelik iddiasının ardından Fahriye Evcen’in ani ayrılık kararı daha anlamlı gelmeye başladı.