Editörün SeçtikleriGenel

30 Haziran Süper Loto sonuçları az önce açıklandı! Süper Loto çekilişi! Süper Loto kazandıran numaralar

Merakla beklenen 30 Haziran Süper Loto çekilişi az önce açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekiliş sonucuna göre talihliler belli oluyor. Bu akşamın kazandıran numaralarını görenler hemen sorgulama ekranından kendi numaraları ile kıyaslama yapıyor. Peki, Süper Loto kazandıran numaraları hangileri?

Süper Loto kazandırmaya devam ediyor. Merakla beklenen Süper Loto çekilişi bu akşam 21.30’da Milli Piyango TV Youtube kanalı üzerinden açıklandı.

SÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

30 HAZİRAN KAZANDIRAN NUMARALAR

30 Haziran 2022 Süper Loto çekiliş sonuçlarında kazandıran numaralar şu şekilde sıralandı:

Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 5 – 19 – 28 – 31 – 35 – 49 oldu.