Editörün SeçtikleriGündem

Sabah saatlerinde kötü haber geldi: Büyük heyelan yaşandı! Çok sayıda ölü ve yaralı var

Gelen bir son dakika haberine göre sabah saatlerinde Artvin’den kötü haber geldi. Artvin’in Kemalpaşa ilçesinde bu sabah saatlerinde büyük bir heyelan meydana geldi. Meydana gelen heyelanda yoldan geçen tırlar zarar görürken ölülerin ve yaralıların olduğu aktarılıyor.. Son dakika heyelan haberine ilişkin detaylar haberimizde

Olay Artvin’in Kemalpaşa ilçesinde meydana geldi. Sabah saatlerinde meydana gelen heyelanda yoldan geçen tırlar zarar gördü. Ölü ve yaralıların olduğu aktarılırken, olay yerine çok sayıda 112 Acil ve Kurtarma ekibi sevk edilirken AFAD ekipleri de aktarıldı.

VALİ DE OLAY YERİNE DOĞRU GİDİYOR

Artvin’de meydana gelen heyelan sonrasında Artvin Valisi Yılmaz Doruk’un da olay yerine gittiği öğrenildi. Aktarılan bilgiye göre daha önce de bu bölgede sık sık heyelanların meydana geldiği belirtildi.

ÖLÜ VE YARALILAR VAR

Ajansların aktardığı son dakika haberine göre Karadeniz Sahil Yolu’nda meydana gelen heyelanda uluslar arası taşımacılık yapan bir tır toprak altında kaldı. Şu an aktarılan bilgiye göre bir kişi hayatını kaybederken bir kişi de yaralandı.

Vali Doruk, yaptığı açıklamasında 2 tırın tamamen kaya ve toprakların altında kaldığı 2 tırda ise heyelandan kaynaklı hasarın oluştuğu belirtildi.