Genel

İş Bankası Memur Alımı Başvuruları Başladı

İş Bankası Çağrı Merkezi Memur Alımı ve Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı Başvuruları Devam Ediyor.
Çağrı Merkezi;

İş Bankası 16 Mart 2016 tarihinde Çağrı Merkezi Memur Alımı Sınavı için son başvuru tarihini 10 Mart 2016 Perşembe Günü saat 10:00 olarak belirledi . Çağrı Merkezi Memur alımı için sınav yeri İstanbul olarak ayarlandı ayrıca alımı yapılacak şehir İstanbul ( Avrupa Yakası ) olarak açıklanmıştır .
 
Başvuru yapmak isteyen adaylar için aşağıdaki şartlar geçerlidir ; 

– 16 Mart 1986 ve sonrası doğumlu olması şartı ,

– İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adaylar ,

– Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Mayıs 2017 celp dönemine kadar tecilli olması ,

– Bankamızın daha önce düzenlediği Memur ,Operasyon Elemanı ,Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış ,

– Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olan ,
– 7 gün 24 saat vardiya düzeninde görev alabilecek, 

– Bankacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen

-16 Mart 2016 tarihi itibariyle  üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan adaylar başvuruda bulunacak.
Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alımı ;
Sınav başvurusu için 11 mart 2016 Cuma olarak belirlenen Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alımı ilanı için sınav yeri  İstanbul olarak belirlenmiştir. Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular  14 mart 2016 Pazartesi günü saat 18:00 dan itibaren  Başvuru Durum Takip  alanından yapılacak.

– 17 Mart 1988 ve sonrasında doğmuş olması  gerekmektedir.

– İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekmektedir.

– Askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.

– Geçerlilik süresi 17 Mart 2017 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası’na sahip olması gerekmektedir.

-Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olması ,

– En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olması gerekiyor,

– Boyu en az 175 cm. olma koşulları istenmektedir.