Genel

Demet Akalın sahnede skandala imza attı, Müjde Ar bile çılgına döndü! “Sanatçı var, sanatçı var yazık…”

Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, geçtiğimiz gün sosyal medyaya yansıyan görüntülerin ardından son dönemlerin en fazla tepki çeken isimlerinden biri oldu. Daha önce de birçok kez yaptığı açıklamalarla, sahnede ortaya koyduğu tavırlarla ya da bazı ünlü isimlerle girdiği polemiklerle eleştirilerin odağında kalmış olan Demet Akalın, bu kez 7’den 70’e herkesin tepkisini çekti. Ünlü şarkıcı önceki akşam Bodrum’daki bir mekanda sahne aldı ve Akalın, kendisine ikram edilen alkollü içeceği beğenmedi.

İçeceği beğenmeyen Akalın, içeceği garsonun kafasından aşağı döktü! Demet Akalın’ın bu hareketi anbean sosyal medyaya yansıdı ve Akalın’a da tepkiler yağmaya başladı. Demet Akalın’a tepki gösterenler arasında Müjde Ar ve Ömür Gedik gibi birçok isim de yer aldı. İşte detaylar…

DEMET AKALIN’A TEPKİLER YAĞIYOR!

Demet Akalın, geçtiğimiz akşam Bodrum’da sahneye çıktı. Sevenleriyle bir araya gelen ve şarkılarını seslendiren Akalın, sahnede bir skandala imza attı. Demet Akalın, garsonun kendisine iletilen alkollü içeceği getirmesi üzerine sahnede içeceğin tadına baktı ve beğenmedi. Getirilen alkollü içeceği beğenmeyen Demet Akalın, sahnede herkesin ve kameraların gözü önünde elindeki kadehi içeceği getiren garsonun kafasından aşağı döktü. Demet Akalın bu hareketinden sonra bir de “Resmen elma suyu vermişsin bana” sözlerini dile getirdi ve daha sonra getirilen içkiyi sahnede içti.

MÜJDE AR ÇILGINA DÖNDÜ!

Demet Akalın’ın o görüntüleri kısa sürede sosyal medyada yoğun tepkiyle karşılaştı ve tepki gösterenler arasında Müjde Ar ve Ömür Gedik gibi ünlü isimler de yer aldı. Görüntüleri izleyince çok utandığını söyleyen usta oyuncu Müjde Ar “Sanatçı var, sanatçı var… Hiç kusura bakma Demet Akalın. İnsanlar ekmek parası için çalışıyorlar, rezil olmak için değil. Sonuçta sen de orada ekmek parası için varsın. Sana aynısı yapılsa ne olurdu? Bu yüzden videoyu paylaşmayacağım. İzlemez olaydım. Ben utandım resmen. Hiç yakıştıramadım… Alkol sadece ağızla içilmeli… İçmesini bilmiyorsan da elma suyu iç şikayet etme” dedi.