Genel

Kenan Doğulu’nun bir konserden kazandığı para açıklandı: Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti paraya artık para demeyecek!

Hayatlarını 29 Temmuz 2014 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles şehrinde yaptıkları görkemli bir düğün ile birleştiren Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti, evliliklerinde sorunları şimdilerde ardında bıraktı. Sorunlar yerine birlikte mutlu olmayı tercih eden Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti, mutluluğu sadece aşk yaşamlarında değil, iş yaşamlarında da buldu. Beren Saat ile Kenan Doğulu çiftinden sahne almaya devam eden Kenan Doğulu’nun bir konserden aldığı miktarı duyanlar ise, şaşkınlığını gizleyemedi.

MUTLU EVLİLİKLERİNE BİR DE BOL KAZANÇ EKLENDİ

Bir süredir mutlu bir aile tablosu çizen Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti, geçtiğimiz yıllarda sık sık boşanma haberleri ile gündeme geliyordu. İlişkilerini gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti, boşanmalarına ilişkin konuşmamış, ancak sorunlar yaşadığını yaptıkları paylaşımlar ile kabul etmişti. Evlilikleri üzerindeki kara bulutları dağıtmayı başaran Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti, şimdilerde mutlu bir evlilik sürdürmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde evliliklerinin 8’inci yıldönümünü kutlayan Beren Saat ile Kenan Doğulu çiftten Kenan Doğulu’nun sahne fiyatı herkesi şaşırttı.

KENAN DOĞULU SADECE SON 2 KONSERİNDEN MİLYONLAR KAZANDI

Bahar aylarından bu yana yoğun bir konser takvimi ile mesleğini icra eden Kenan Doğulu, bu yaz en çok sahnesi olan şarkıcılardan biri oldu. Sadece yoğun takvimi ile değil, elde ettiği kazanç ile de dikkat çeken Kenan Doğulu’nun sadece son iki konserden 5 buçuk milyon TL kazanç elde ettiği iddia edildi.

11 AĞUSTOS’TA 2 MİLYON TL DAHA KAZANACAK

Sahne almaya bu ay da devam eden Kenan Doğulu’nun 11 Ağustos’ta bir kez daha sahne alacağı öğrenildi. Ünlü şarkıcının bu sahneden ise, 2 milyon TL kazanacağı öne sürüldü. Konserlerinde yaklaşık 2 saat sahnede kalan Kenan Doğulu’nun böylelikle 6 saat için alacağı rakamın 7 buçuk milyon TL, yani saat başı kazancının 1 milyon 250 bin TL olduğu hesaplandı.