Genel

CEPTETEB’e üye olmanın tam zamanı; alışverişlerde ödenen paralar geri iade edilecek! Üstelik bir de BluTV üyeliği verilecek…

Bankaların yeni banka müşterisi kazanmak için gerçekleştirdiği kampanyalar arasına geçtiğimiz ay TEB’in dijital uzantısı olan CEPTETEB de bir kampanya eklemiş bulunuyor. İlk kez banka müşterisi olacaklara alışverişlerinde nakit iadeler veren CEPTETEB, aynı zamanda Blu TV üyeliği de hediye ediyor.

6 AY BOYUNCA ALIŞVERİŞLERDEN NAKİT İADE ALINABİLİYOR

İlk kez banka müşterisi olacak olan vatandaşlara cazip bir kampanya hazırlamış olan CEPTETEB, bankasına mobil bankacılık araçları ile üye olan yeni banka müşterilerinin 6 ay boyunca CEPTETEB Banka Kartı ile yapacakları online alışverişlerinin yüzde 5’ini nakit olarak geri iade ediyor. Bu kapsamda her ay maksimum 50 TL iade alabilme hakkı tanıyan CEPTETEB, kampanya toplamında ise, her bir müşterisine 300 TL para iadesi gerçekleştiriyor. Üstelik yeni banka müşterilerinin bir kişiyi banka müşterisi yapması halinde kazandıkları tek şey geri iadeler olmuyor. Bu kişiler 1 yıl hediye BluTV üyeliği de veriliyor.

31 ARALIK’A KADAR DEVAM EDİYOR

CEPTETEB mobil uygulamasından görüntülü görüşmeyle veya CEPTETEB internet sitesinden “Müşteri Ol” adımlarını takip ederek 1 Temmuz 2022 tarihi ile 31 Aralık 2022 tarihleri arasında ilk kez CEPTETEB’li olacak olan vatandaşlar bu kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için banka müşterisi olduktan sonra CEPTETEB Banka Kartı sahibi olmak gerekiyor. Bunun için ise, müşterisi başvurusuyla birlikte açılan hesaba bağlı olan kartı kullanmak ve iade alınacak alışverişleri bu kart ile gerçekleştirmek yetiyor.

SADECE SANAL POS HARCAMALARI KAZANDIRIYOR

Kampanyası kapsamında belirli şartlar belirlemiş olan CEPTETEB, banka müşterilerinin kampanya tutarını yakalayabilmesi adına hem fiziki hem de sanal POS üzerinden gerçekleştirdiği harcamaları kampanyaya dahil ediyor. Ancak CEPTETEB’in yeni müşterileri fiziki harcamalarından değil, yalnızca o ay gerçekleştirdikleri sanal POS harcamalarının yüzde 5’ini geri iade alabiliyor. Öte yandan SANAL POS ile ödense dahi vergi, sosyal güvenlik kurumu ödemeleri, kuyum harcamaları ve bireysel emeklilik ödemeleri geri iade kazandırmıyor.