Genel

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç sahneyi terk etti ortalık karıştı! İzleyenler o kızgınlıkla…

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç geçtiğimiz akşam Ankara’nın Sincan ilçesinde bir konser verdi. Keyifle başlayan konser alanI bir anda karıştı. Seyircilerin yuhalamaları ilginç karelere sebep oldu.

ANİ BAŞLAYAN YAĞMUR KONSERİ BİTİRDİ!

Sincan belediyesi tarafından kent meydanında düzenlenen konserde her şey yolunda gidiyordu. Oğuzhan Koç hayranlarına muhteşem bir akşam yaşatıyordu. Ancak konserin akışı içerisinde bir anda yağmur yağmaya başladı. Yağan yağmurdan kaynaklı olarak Oğuzhan Koç konserine ara verdi. “Artan yağış nedeniyle konsere ara verdiğini fakat geri döneceğini ifade ederek” sahneden ayrıldı.

“OĞUZHAN KOÇ SAHNEYE…”

Yağmurun dinmesine rağmen sahneye gelmedi ve sunucu konserin bittiğini duyurdu. Halk şaşkınlıkla beraber kızgın bir şekilde “Oğuzhan Koç sahneye” diye bağırmaya başladı. O sırada müzisyenler de toparlanmaya başlayınca halk daha da kızdı.

“SAHNEDEN KAÇTI!”

Sahneye tekrar geleceğini söyleyerek konser meydanını terk eden Oğuzhan Koç izleyenlerin tepkisini çekti. Vatandaş gittikçe daha da sinirlendi. Sahnenin toplandığını görenler şarkıcıyı yuhalamaya başladı. Konser sonrası görüşmede konser alanındakiler; Oğuzhan Koç’un halkı yağmurda bekletmesine rağmen geri dönmediğini ve kaçtığını ifade etti.

TEPKİLER ÜZERİNE ŞARKICIDAN AÇIKLAMA GELDİ!

Oğuzhan Koç konsere devam etmeyerek ayrılmasının ardından gelen tepkilerden kaynaklı olarak sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulunmak istedi. “Son dakikaya kadar direndik ancak yağış çok fazlaydı. Su elektronik eşyalara zarar verebilirdi. Biliyorsunuz ki dayanamıyorlar. Ses sistemi bir süre sonra çöküyor. Benim niyetim konseri sonuna kadar devam etmek, eğlenmek ve eğlendirmek de fakat teknik açıdan bu süreç devam edemedi.

Seyirciye veda edeceğim çalışır halde bir mikrofonum bile yoktu. Olayında aslı bu şekilde oldu. Öncesinde bir saat boyunca çok güzel eğlenildi. Bizi çok güzel ağırladılar. Ankara’ya ve Sincan Belediyesine teşekkür ederim. Bir sonraki gelişimde bu durumu telafi edeceğim” dedi.