Genel

Aleyna Tilki paranın altında kaldı, kazancıyla ne yaptığını açıkladı!

Türkiye’nin en ünlü isimlerinden biri haline gelen 22 yaşındaki ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, yıllardır attığı her adımla ve yaptığı her paylaşımla gündemin zirvesine oturmaya devam ediyor. Başarılı şarkıcı, 2016 yılında Emrah Karaduman ile birlikte yer aldığı “Cevapsız Çınlama” isimli parça ile yakaladığı büyük çıkışın ardından “Sen Olsan Bari” şarkısıyla da ortalığı ayağa kaldırmayı başarmıştı.

Yıllar geçtikçe şöhret kapısını aralayan Aleyna Tilki, bu kez de kazancı ve kazancıyla yapmayı planladığı hamlesiyle şok etti. Müzik kariyerinin yanı sıra üç ayrı reklam filminde yer alarak ciddi kazançlar sağlayan Aleyna Tilki’nin kazancıyla ne yapacağını duyanlar şaştı kaldı. İşte detaylar…

“BENİM TİCARİ BİR BEYNİM YOK”

Türkiye’nin en ünlü isimleri arasında yer alan ve genç yaşta şöhret kapılarını sonuna kadar aralayan Aleyna Tilki, son dönemlerde 3 farklı reklam filmi için kamera karşısına geçti. Bu projelerden çok ciddi kazançlar elde eden Aleyna Tilki, kazandığı parayla ne yapacağını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Bebek’te objektiflere takılan Tilki, keyifli halleriyle dikkat çekti. Son dönemlerde birçok iş teklifi aldığını dile getiren Tilki “Çok teklif alıyorum aslında ama benim olayım çoğu işi reddetmem. Beğendiğimi de çok sahipleniyorum, yapıyorum. Ticari bir beynim yok. İşin benimle ne kadar uyumlu olduğu, para kazanmaktan daha önemli” sözlerini dile getirdi.

“BEN YATIRIMIMI FARKLI ŞEKİLDE YAPIYORUM”

Serdar Ortaç’ın yaşadığı maddi sıkıntıların örnek verilmesi ve “Siz de ileride böyle olmaktan korkmuyor musunuz?” sorusunun yöneltilmesi üzerine Tilki, “Kliplerim birçok insandan daha fazla para harcanarak çekiliyor ve herkes ‘Bu kadar para harcama, normal bir klip çeksen aynı şey olacak. Git yatırım yap’ diyor ama ben yatırımımı buradan yapıyorum. Benim kredim gibi, kredi açıyorum ve onu ömür boyu kullanabileceğimi düşünüyorum yani” dedi.