Genel

Show TV’nin yeni dizisi belli oldu: İçerde, Çukur ve Üç Kuruş bir kalemde silinecek! Esamesi bile okunmayacak! Bu sezon…

Ekranlarda yeni sezon hazırlıkları başladı. Yeni sezona bomba gibi işlerde hazırlayan kanallardan biri olan Show TV, seçimini bir kez daha Ay Yapım’dan yana kullandı. Ay Yapım’ın Show TV için Aile isimli bir mafya dizisi hazırladığı öğrenildi.

SHOW TV YİNE AY YAPIM DEDİ

Özellikle 2016 yılından bu yana Ay Yapım ile her sezon en az bir iş yapmaya başlamış olan Show TV ekranları ilk olarak İçerde isimli dizi ile seyircisini tanıştırmıştı. Başrollerini Çağatay Ulusoy ile Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı İçerde dizisi, kardeş olduklarından habersiz olan polisin içindeki bir casus ile mafyanın içindeki bir casusun konusunu anlatıyordu. Farklı hikayesi ile ekranlara damga vuran İçerde dizisini yine benzer tema ile ekranlara gelen Çukur dizisi takip etmişti. Bu kez Ay Yapım imzası ile Üç Kuruş dizisini sezona dahil eden Show TV, yeni sezonda da Ay Yapım imzası ile bir dizi yayınlayacağını duyurdu.

SETE GİRMEK İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Henüz dizinin cast seçimlerinin devam ettiği öğrenilirken, hikayesinin Hakan Bonomo tarafından kaleme alınacağı bir dizinin Show TV ekranları aracılığıyla seyirci karşısına çıkacağı iddia edildi. İçerde, Çukur ve Üç Kuruş temalarına benzer bir tema ile kaleme alınacak olan Aile dizisinin detaylarına henüz ulaşılamamışken, yönetmen seçimlerinin de devam ettiği konuşulan bilgiler arasında yer aldı.

MAFYA DİZİSİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Yeni sezonda Ay Yapım imzası ile Aile isimli diziyi seyirci karşısına çıkarmaya hazırlanan Show TV ekranları, yine seçimini mafya temasından yana kullandı. Mafya ve aile yaşantısına ışık tutması beklenen Aile isimli yeni dizinin aşkı da ön plana çıkaracağı öğrenildi. İçerde, Çukur ve Üç Kuruş dizilerine benzemesi beklenen Aile dizisi, şimdiden seyircisini heyecanlandırırken; dizinin yayın tarihi henüz netleşmedi.