Gündem

Merak ile bekleniyordu; fenomen dizilerin yeni sezon tarihleri bir bir belli olmaya başladı! Bu kez tarih komedi dizisi Gibi’den geldi!

Bir durum komedisi olarak ekranlara gelmeye başlayan Gibi, Exxen isimli Acun Medya’nın dijital yayın platformundan yayınlanmaya başlamıştı. Benzerlerinden daha eğlenceli ve düşündürücü olması sebebiyle kısa süre içerisinde Exxen izleyicisini etkisi altına alan Gibi isimli komedi dizisi, ikinci sezonunu geçtiğimiz aylarda noktalamıştı. Bu sene üçüncü sezonu ile seyirci karşısına çıkacak olan Gibi dizisinin ilk set gününden fotoğraf geldi.

İLK SET GÜNÜNDEN BEKLENEN FOTOĞRAF GELDİ

Farklı tarzı ve ilginç durum betimlemeleri ile dizi ilzeyicisinin gönlünde adeta taht kuran ve Exxen dijital yayın platformunun önemli reklam yüzlerinden biri olan Gibi dizisinin yeni sezon çekimleri başladı. Üçüncü sezon çekimleri için sete giren yeni fenomen komedi dizisi Gibi’nin çekimleri için dizinin 3. ünlü oyuncular Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan bir araya geldi. İlk set gününü ölümsüzleştiren Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan, yan yana poz verdi.

YENİ SEZON TARİHİ AÇIKLANDI

Yeni sezon hazırlıklarının başladığı öğrenilmesinin ardından Gibi dizisinin seyircisi, dizinin sezon tarihini de merak etmeye başladı. Yeni sezon tarihini açıklayan Gibi dizisi, seyircisi ile yeniden buluşmaya başlayacağı tarihi 7 Ekim 2022 olarak duyurdu. Gibi dizisinin yeni sezon tarihi netleşse de henüz dizinin yeni sezonundan herhangi bir fragman yayınlanmadı.

GİBİ YENİ SEZONDA DA EXXEN’DE

Yeni bölümleri ile sezon boyunca her cuma Acun Medya’nın sahibi olduğu Exxen isimli yerli dijital yayın platformu aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkan Gibi dizisinin yapımcılığını Özcanlar Yapım Sarayı’ üstlenirken, dizinin senaryosunu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin birlikte kaleme aldığı öğrenildi. Yeni sezonu ekim ayında başlayacak olan Gibi dizisinin bu sezon için de Exxen ile anlaştığı öğrenildi. Yani Gibi, 7 Ekim 2022 tarihinde Exxen’de başlıyor.