Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ziraat Bankasından kartı olanlara az önce duyuru yapıldı! Kartı olanlara 600 TL veriliyor: 6 gün sonra bitecek

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda 1 hafta sonra yani 21 Ağustos’ta bitecek olan kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı. Yapılan duyurunun devamında Ziraat Bankası Bankkart ile TatilBudur’da tek seferde yapılacak 8.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 600 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi.

600 TL VERİLECEK

Banka tarafından kampanyanın ayrıntılarına da yer verildi. Yapılan duyuruda Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TatilBudur’dan tek seferde yapacağınız 8.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 600 TL Bankkart Lira verileceği belirtildi ve yaz otellerinde peşin fiyatına 3 ve 8 taksit fırsatından yararlanabileceğiniz ifade edildi.

Kampanya 1-21 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerli olduğu belirtilen duyurunun devamında kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlayabileceğiniz bildirildi.

SMS BAŞVURU DETAYLARI

SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TATILBUDUR yazıp 4757’ye SMS gönderebileceğiniz ve kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerekmediği kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı belirtilen duyurunun devamında kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kazanılan Bankkart Liralar 29 Ağustos 2022 tarihinde yüklenecek olup, 29 Eylül 2022 tarihine kadar kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 30 Eylül 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 600 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar için geçerlidir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.