Gündem

Ziraat Bankası’ndan Satışa Çıkan Üç Farklı Renault Marka İçin Son 3 Gün Uyarısı Verildi! Üstelik Fiyatlar 195 Bin TL’den Başlıyor…

Çok sayıda icradan araç satışa çıkaran bankalardan biri olan Ziraat Bankası, daha önce satışa çıkardığı üç ayrı Renault marka araç için ihalenin biteceğini duyurdu. Üç gün içerisinde sona erecek ihaleleri duyuran Ziraat Bankası, araçlar için detaylı bilgi de verdi.

ZİRAAT BANKASI, RENAULT MEGANE’I ÜÇ GÜN İÇERİSİNDE SATACAK

İcradan satışa çıkardığı araçların çokluğu ile dikkat çeken bankalardan biri olan Ziraat Bankası, bu ay itibariyle satışını tamamlayacağı araçlar arasına bir adet Renault marka Megane model araç aldı. Aracın model yılını 2018 olarak ilan eden Ziraat Bankası, aracın “34 BBZ 284” plaka ile İstanbul’dan satışa çıktığını duyurdu. Satışa çıkan bu araç için ihale başlangıç bedelini 435 bin TL olarak belirlemiş olan Ziraat Bankası, aracın ihale bitiş tarihini ise, 9 Eylül 2022 tarihi saat 12.44 olarak duyurdu.

ZİRAAT BANKASI, BAŞKA BİR RENAULT MEGANE İÇİN DE SON ÜÇ GÜN UYARISI VERDİ

Ziraat Bankası’nın satışını bu ay gerçekleştireceği bir diğer aracının da Renault marka Megane model bir otomobil olduğu öğrenildi. İstanbul’dan satışa çıkmış olan bu aracın plakası Ziraat Bankası tarafından “34 BBZ 637” olarak bildirildi. 2018 model olan bu Renault Megane için ihalenin üç gün içerisinde sona ereceğini duyuran Ziraat Bankası, son ihale tarihini 9 Eylül 2022 tarihi saat 13.59 olarak duyurdu. Öte yandan Ziraat Bankası, bu Renault Megane için de ihaleyi 435 bin TL’den başlattı.

ZİRAAT BANKASI, RENAULT SYMBOL İÇİN İHALE SONUNA GELDİ

Ziraat Bankası’nın bu ay içerisinde satışını tamamlayacağı sonuncu araç da Renault markasına ait bir araç oldu. Bir adet Renault Symbol için ihale sonu uyarısı veren Ziraat Bankası, plakası “06 AAV 255” olan 2016 model bu araç için satışın İstanbul’dan gerçekleştirileceğini duyurdu. İhale başlangıç bedeli 195 bin TL olan bu aracın son ihale günü ise, 9 Eylül 2022 tarihi saat 15.24 olarak belirlendi.