Bilim, TeknolojiEditörün SeçtikleriEkonomi

Vodafone hattı olanlara güzel haber: Bedava oldu! 18-70 yaş arası yararlanabilecek

Vodafone hat sahiplerine güzel haber geldi. Hemen başvuru yapılması halinde ücretsiz bir şekilde verilecek. 18-70 yaş arasının yararlanabileceği kampanyanın detayları da açıklandı. İşte Vodafone kampanyasının detayları..

Kampanyanın detaylarına göre Akbank Mobil üzerinden ilk defa Akbanklı olan kişiler 3 ay boyunca bedava 10 GB internet kazanacak. Davet kodlarını Vodafone’nin uygulaması olan Vodafone Yanımda uygulamasından alabilirsiniz.

Akbank Mobil uygulaması üzerinden Akbanklı olma sürecine başlarken herkes bu kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyanın detayları da Akbank tarafından şu şekilde aktarıldı:

KAMPANYA DETAYLARI

Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazanır.

Kampanyaya katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gereklidir.

Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.

Hediye aylık 10 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayda yüklenmeye başlayacak ve yüklendiği günden sonraki gelen 2 ayda da aynı gün yenilenecektir.

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel davet kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olan hatlar üzerinden kampanyaya katılım yapılamayacaktır.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin aylık 10 GB kazanabilmesi için 70 yaşın altında olması gerekmektedir.