Gündem

Kriz bir türlü bitmiyor: “Hadise ve Mehmet Dinçerler barıştı mı?” İşte Mehmet Dinçerler’in paylaştığı videonun arka planı…

Bir süredir evlilikleri üzerinde kara bulutlar olduğu iddia edilen Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin ayrı ayrı yüzükleri olmadan görüntülenmesinin ardından ‘evleri ayırdıkları ve boşanacakları’ iddia edilmişti. Bu iddialar karşısında sessizliğini koruyan ikiliden Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz gün bir video paylaşmış ve videoda Hadise’nin kolunun üzerindeki dövmenin görülmesi üzerine videoyu yayından kaldırmıştı. Bu video ikilinin barıştığını akıllara getirirken, ortaya çıkan başka bir detay her şeyi değiştirdi.

KRİZİN NEDENİ HALA BİLİNMİYOR

Henüz beş aydır evli olan Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin ayrılık kararı alıp almadığının bilinmediği gibi çiftin evliliklerinin krizin nedeni de henüz ortaya çıkmadı. Hala konuya ilişkin sessizliğini koruyan Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin evliliklerinde bir kriz olduğu konusundaki iddialar ise, çiftin evlilik yüzüklerini çıkarması ve o günden beri birlikte görüntülenmesi sonrasında güçlendi.

VİDEO PAYLAŞIMI KAFALARI KARIŞTIRMAYA YETTİ

Geçtiğimiz günlerde bir video paylaşan Mehmet Dinçerler, paylaştığı videoda aile üyelerinden birinin doğum günü kutlamasını takipçilerine sunmuştu. Videoda yer alan kadının dövmesi ve kıyafetinin Hadise ile benzer olması üzerine sosyal medya kullanıcıları ikilinin barıştığını düşünmüştü. Ancak, Hadise’nin o kıyafet ile aylar öncesinden paylaştığı bir fotoğrafın ortaya çıkmasının ardından sosyal medyada hava bir anda değişti.

MEHMET DİNÇERLER HAKKINDA REKLAM İDDİASI

Mehmet Dinçerler tarafından paylaşılan videoda yer alan kadının kolundaki dövme ile Hadise olduğunun ortaya çıkması üzerine titizlikle çalışan sosyal medya kullanıcılarının Hadise’yi aylar öncesinde aynı tişört ile paylaşım yaptığını kanıtlaması, videonun eski olduğunu güçlendirdi. Bunun üzerine Mehmet Dinçerler’in eski olan bu videoyu ABD’nin ünlü bir pastanesinin Avrupa’daki ilk şubesini İstanbul’da açması ve bu pastanenin tanıtımı için yani konuşulmak için paylaştığı iddia edildi. Hatta bazı sosyal medya kullanıcıları çiftin reklam amaçlı kriz yarattığını öne sürdü. Öte yandan çiftten bu iddiaların ardından da herhangi bir açıklama gelmedi.