Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Okullar açıldı ve velilere müjde verildi! Herkes mutlaka 18 Eylül’e kadar başvursun: Başvurana 210 TL veriliyor

Bu sene okullar 12 Eylül tarihinde açıldı ve artan enflasyondan kaynaklı olarak veliler ekonomik zorluk çekmeye başladı. Aileler çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli alışverişler yapıyor ve bu alışverişler için TEB tarafından çok önemli bir avantaj sunuldu. TEB tarafından yapılan duyuruda 18 Eylül tarihine kadar geçerli kampanyaya göre, market, giyim, kırtasiye, kozmetik ve aksesuar sektörlerinden tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde ilk harcama hariç her harcamaya 15TL, toplamda 210 TL Bonus kazanma fırsatı sunulacağı vurgulandı.

8 EKİM’DE GERİ ALINACAK

Harcama yapmadan önce CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan veya DERS yazıp 4616’ya SMS göndererek kampanyaya katılım yapılabileceği belirtilerek 23 Eylül 2022’de bonuslar yüklenecek. Ayrıca 8 Ekim 2022’de kullanılmayan bonusların geri alınacağı ifade edildi.

TOPLAM 210 TL VERİLECEK

Kampanya market, giyim, kırtasiye, kozmetik ve aksesuar sektörlerinde tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamalarınızda geçerli olduğu belirtilen duyurunun devamında kampanya dahilinde yapacağınız harcamalarda ilk harcamanıza bonus kazanımı olmayacağı ilk harcama sonrasında tek seferde 250 TL ve üzeri yapacağınız her harcamanıza 15 TL, toplam 210 TL bonus kazanılacağı vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanya saat harcamalarınızda geçerli değildir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri toplamda en fazla 210 TL bonus kazanabilir.

Ek kartların yaptığı harcamalar asıl karta sayılacaktır, ek kartlar kampanyaya ayrıca dahil değildir.

Aynı gün, aynı işyerinden yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahildir.

Banka kartları, sade kartlar ve ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir, bu kartlar kampanya dahilinde bonus kazanamayacaklardır.

Kampanya dahilinde iade ve iptal durumlarında verilen bonus geri alınacaktır.

SMS DETAYLARI

Kampanyaya harcama yapmadan önce CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden veya DERS yazıp 4616’ya SMS göndererek katılabilirsiniz.

Kampanyaya SMS ile katılmak için gönderimi TEB üzerine kayıtlı telefonunuzdan yapmanız gerekmektedir.

Kampanya katılımını harcamanızdan önce yapmanız gerekmektedir. Kampanya süresi öncesinde, sonrasında yaptığınız katılımlar ve katılım yapmadan önce yaptığınız harcamalarınız dikkate alınmayacaktır.

Gönderilen SMS’ler KDV ve ÖİV dahil Turkcell ve Türk Telekom için 1,00 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir.

Mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir.