EkonomiGenel

Bu ayın sonuna kadar süresi var: Başvuru yapanlar ödemelerini alacak! Kartlara yüklenecek

Bu ayın sonuna kadar süresi var! Kart sahiplerine en yeni kampanyanın duyurusu yapıldı. Başvuru yapanlar ödemelerini alacak.

1 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında Paraf ile market, giyim, kırtasiye, oyuncak ve elektronik sektörlerinde yapılacak 300 TL ve üzeri ilk harcamadan sonraki her 300 TL ve üzeri harcamaya 25 TL, toplamda 200 TL ParafPara hediye edilecek.

Kampanya Detayları Belli Oldu

1-30 Eylül 2022 tarihleri arasında yurt içinde market, giyim, kırtasiye, oyuncak ve elektronik sektörlerinde yapılacak 300 TL ve üzeri ilk harcamadan sonraki her 300 TL ve üzeri harcamaya 25 TL, toplamda 200 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması ya da HARCA yazıp 3404’e SMS gönderilmesi (KKTC için 3444’e) gerekmektedir.

Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 200 TL’dir

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.

Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

Paraf, Parafly,  Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 14.11.2022 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 15.11.2022 tarihinde geri alınacaktır.