Ekonomi

İnternet alışverişi yapanlar dikkat: Herkese 50 TL tanımlanacak! Son gün…

Kış ayları yaklaşıyor ve havalar soğumaya başladı. Yaz döneminin geride kalması ile birlikte vatandaşların ihtiyaçları da değişmeye başladı. Geçtiğimiz aylarda bu nedenle bankalar, işletmeler ve markalar genellikle yaz dönemine uygun seyahat ve rezervasyon gibi harcamalara yönelik kampanyalar sunuyordu. Şimdilerde ise artmaya başlayan kış alışverişlerine yönelik kampanyalar gelmeye başladı.

Kış gelirken ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler ve bu alışverişlerini de online olarak gerçekleştirecek olanlara Trendyol alışverişlerinde 50 TL indirim müjdesi verildi. N Kolay tarafından sunulan kampanya dahilinde, Trendyol’da sanal kart ile yapılacak olan 250 TL ve üzeri alışverişlere anında 50 TL indirim sunuluyor. Böylece kış alışverişlerinde ve diğer ihtiyaçlar için yapılan alışverişlerde 50 TL’lik indirim sağlanıyor. İşte detaylar…

N KOLAY’DAN TRENDYOL ALIŞVERİŞLERİNE 50 TL İNDİRİM!

N Kolay, yaklaşan kış sezonuyla birlikte dev indirim kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanya dahilinde, N Kolay Sanal Kartı ile Trendyol’dan 250 TL ve üzeri alışverişlere anında 50 TL indirim sunuluyor. N Kolay tarafından sunulan kampanyadan yararlanmak isteyenler, N Kolay resmi sitesi üzerinden hızlıca ve kolayca Sanal Kart başvurusu oluşturabiliyor.

N KOLAY SANAL KART İLE NASIL KAZANILIR?

N Kolay tarafından sunulan ve 1 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada alışverişlerinde Sanal Kart ile Trendyol’dan yapılması gerekiyor. Belirtilen şartlara uygun şekilde yapılacak olan 250 TL ve üzeri alışverişlere anında 50 TL indirim sunuluyor. Kampanyadaki söz konusu 50 TL’lik indirim, alışveriş esnasında anında sepette uygulanıyor. İsteyenler, N Kolay mobil uygulaması üzerinden N Kolay Sanal Kart bilgilerini kontrol edebiliyor.

N Kolay Sanal Kartı olmayanlar, mobil uygulamada “Kartlarım” menüsünden sanal kartını anında oluşturabiliyor. İsteyenler N Kolay resmi internet sitesinden de başvuruda bulunabiliyor.