Ekonomi

Alternatif Bank kazandıran kampanyasını duyurdu: VOV Banka Kartı harcamalarına 1.200 TL nakit iade!

Elinde birikimi olan ve birikimlerini değerlendirmek isteyen vatandaşlar, küresel finans piyasalarında son dönemlerde görülen oynaklıklar nedeniyle değişen fiyatlar dolayısıyla yatırım araçlarından kaçabiliyor. Bu noktada da birçok yatırımcının daha garanti bir yatırım yöntemi olarak değerlendirdiği mevduat hesapları devreye giriyor. Bankaların sunduğu TL vadeli mevduat fırsatlarında faiz oranları üzerinden ya da farklı ödüllerle müşterilere avantajlar sunulabiliyor.

Bu noktada Alternatif Bank da dövizden dönen kur korumalı TL mevduat hesabı ile biriktiren müşterilerine 1.200 TL nakit iade fırsatı sunmaya başladı. Alternatif Bank tarafından sunulan kampanya dahilinde katılım sağlayan Alternatif Bank müşterileri, VOV Banka Kartı ile yapacakları alışverişlere 1.200 TL nakit iade fırsatı kazanıyor. İşte detaylar…

ALTERNATİF BANK’TAN 1.200 TL NAKİT İADE KAMPANYASI

Alternatif Bank, birikimlerini vadeli mevduat hesaplarında değerlendirmek isteyen müşterileri için benzersiz bir kampanya teklifi sundu. Alternatif Bank tarafından 22 Temmuz – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında sunulan “Dövizden Dönen Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı” kampanyasında hesap açan müşterilere 22 Temmuz 2022 – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında VOV Banka Kartları ile yapacakları her alışveriş için yüzde 10 ve toplamda 1.200 TL nakit iade hakkı sunuluyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, 10 bin TL ve üzerinde Dövizden Dönen Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat hesabı açması gerekiyor. Söz konusu kampanyaya katılım gösteren Alternatif Bank müşterileri, bir ayda en fazla 100 TL nakit iade kazanabiliyor. Müşterilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için ayrıca açık bir VOV Banka kartı sahibi olmaları gerekiyor. Müşteriler, ilgili mevduat hesabından 3, 6, 9 ve 12 aylık vadelerde açabiliyor ve müşterilerin kampanya dahilinde kazandığı nakit iadeler, 3 iş günü içerisinde vadesiz hesaplara gönderiliyor.