EkonomiGündem

İstanbul’da yaşayanlar için açıklama geldi: Son gün 30 Eylül! Bunu yapan herkes parasını alabilecek!

İstanbul’da yaşayanlar için flaş açıklama geldi! Fırsatın bu ayın sonunda biteceği duyuruldu. 19-30 Eylül 2022 tarihleri arasında, Vega İstanbul AVM içerisinde bulunan tüm mağazalardan aynı gün içerisinde yapılan alışveriş sonucu 100 TL yüklü Param Card hediyenizi alacaksınız.

Vega İstanbul AVM içerisinde bulunan tüm mağazalardan aynı gün içerisinde yapılan 500 lira tutarında alışverişin ardından 100 TL yüklü Param Card hediye edilecek!

19-30 Eylül 2022 tarihleri arasında, Vega İstanbul AVM içerisinde bulunan tüm mağazalardan aynı gün içerisinde yapılan toplamda 500 TL ve katları tutarda alışverişe sadece 1 adet 100 TL yüklü paracard kazanılacak.

KAMPANYA DETAYLARI

Hediye 100 TL yüklü Paramcard’lar 31 / 10 / 2022 tarihi 22.00 ‘a kadar kullanılabilir. Belirtilen tarihe kadar kullanılmayan hediye bakiyeler ilgili tarih ve saat bitimiyle geri alınacaktır.
Paramcard’ın içerisine yüklenen hediye parayı sadece Vega İstanbul Avm mağazalarında kullanılabilir.
Kartın alınabilmesi için Danışma bankosunda kayıt olunmalıdır. İsim/Soyisim, Doğum tarihi, TC Kimlik No, Cinsiyet, Adres (İl/ İlçe), Gsm No bilgilerinin verilmesi zorunludur. Bu bilgilerini paylaşmak istemeyen ziyaretçilerimiz, kampanyadan yararlanamamaktadır. Bir kişi kampanya tekrar etse dahi bir kez katılım sağlayabilir.
Faturada belirtilen müşteri ismiyle, kampanya noktasına faturayı ibraz eden kişinin aynı olması zorunludur. Görevli personel uygunsuz gördüğü işlemleri durdurabilir, iptal edebilir. Bu durumda alışveriş yapanlar hiçbir hak talebinde bulunamazlar.
Gerçek ve Tüzel kişiler, Kamu Kurum ve Kuruluşları adına kesilen faturalar, altın alışverişleri (ziynet altın, tel bilezik ve gram altın) alkol ve sigara harcamaları, şans oyunları harcamaları, fatura ödemeleri, banka ve döviz işlemleri, mali değeri olmayan fişler, bilgi fişleri ve tahsilat makbuzları, Vega İstanbul AVM’de bulunan markaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilemez.
Kampanyaya İSTMAR TEM GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞ. VE TİCARET A.Ş.ortakları ve çalışanları, güvenlik ve temizlik elemanları, 18 yaşından küçükler, KAMPANYAYA VEGA İSTANBUL ALIŞVERİŞ MERKEZİ BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN İŞLETME SAHİPLERİ VE ÇALIŞANLARI, KAMU KURUM VE KURULUŞLARI, TÜZEL KİŞİLER VE SERMAYE ŞİRKETLERİ KATILAMAZLAR.
Paracard kredi kartı özelliği taşımamaktadır. Paracard’ın içindeki miktar nakit paraya çevrilemez. Başka hesaba transfer edilemez ya da ATM üzerinden para çekimi yapılmaz. Vega İstanbul AVM kampanya katılım koşullarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya günlük 300 kişi ile sınırlıdır. Günlük kişi sınırı tamamlandığında, kampanya otomatik olarak o gün için sona erecektir.