Editörün SeçtikleriGündem

Tüm Türkiye bu anne vahşetini konuşuyor: 5 yaşındaki çocuğunu günlerce işkence ederek aç bıraktı! Durumu kritik

Tüm Türkiye Konya ve Ankara’daki hayvanlara ilişkin olaya ağlarken, Gaziantep’ten şoke eden bir haber geldi. İddiaya göre Gaziantep’te annesi tarafından günlerce aç bırakılan ve şiddet gören 5 yaşındaki kız çocuğu yoğun bakımda tedavi altına alındı. Durumunun kritik olduğu ve yaşam savaşı verdiği belirtildi.

Korkunç olay Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre köye zeytin toplamaya gören ve 1-2 gündür evde olmayan baba Cihan Y. Eve geldiğinde şoke eden manzara ile karşılaştı. Baba, çocuğunun işkenceye maruz kaldığını gördü. Baba, durumu hemen ekiplere haber verince, eve sağlık ekipleri ve polisler geldi.

DURUMU KRİTİK

Eve gelen ekipler, yaptıkları ilk müdahale sonrasında 5 yaşındaki çocuğun bir süredir aç kaldığını ve vücudunda ağır darp izleri bulunduğunu tespit etti. Buradaki müdahale sonrasında hemen hastaneye kaldırılan çocuğun durumunun kötü olduğu belirtildi.

Babanın ekiplere vermiş olduğu ifade sonrasında çocuğun annesi gözaltına alındı. Olaya ilişkin soruşturma devam ediyor.

ANNE RAPORLUYMUŞ

Olaya ilişkin baba zeytin toplamak için 1-2 gündür evde yokken, annenin çocuğu aç bırakarak işkence ettiği öğrenildi. Çocuğuna şiddet uyguladığı iddia edilen anne F.Y’nin ise raporlu olduğu belirtildi.