Gündem

Survivor 2023 kadrosuna şaşırtan o isimde dahil oldu! Kadroda yer alan fenomenler kimdi?

Survivor 2023 kadrosu yarışmanın başlamasına son 3 gün kala YouTube üzerinden özel olarak hazırlanmış bir video paylaşımıyla duyuruldu. Ünlüler ve gönüllüler takımında yer alan isimler tek tek belirlenirken sürpriz fenomenler yarışmaya damga vurdu.

İlk bölümü dün akşam TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın moderatörlüğünde gerçekleşen yarışmanın kadrosundaki isimler tanıdık gelmese de daha çok popülerleşen sosyal medya alanında influensurluk yapan ya da özel yayıncılık faaliyetlerinde bulunan isimlerden oluşuyor.

FENOMEN İSİMLER KADROYA DAHİL OLDU!

Survivor kadrosunda bu yıl akıl oyunları adı verilen yeni bir konsept ele alınacağı söylendi. Bunun üzerine yalnızca sporcuların yoğun olarak kadrosunda yer aldığı bu program farklı bir yöne evrildi. Alınan karar üzere sosyal medyada yayıncılık yapan fenomen isimlerde kadroya dahil oldu. Survivor 2023 kategorisinde fenomen olarak yarışmaya katılan isimler arasında Halil İbrahim Göker, Alper Rende, Elanur ile Buse Plan yer alıyor.

Kadroda ilgi çeken bir başka önemli isim ise 98 yılında katıldığı modellik yarışmasında ikinci olan Seçkin Piriler oldu. Dünyaca ünlenmiş markaların defilelerinde yer almış olan ardından Duman grubunun solist ismi ile evlilik gerçekleştiren Piriler kadronun gözde isimleri arasında yer alıyor.

SURVİVOR 2023 KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

Survivor ünlüler takımında beklenmeyen bir isim Zeynep Alkan oldu. Hamdi Alkan’ın kızı olan Zeynep Alkan 1998 doğumludur. Tiyatro eğitimi bulunuyor. Her sezon muhakkak ki spor ile profesyonel yaşantısında ilgilenen isimler de yer alıyor. Bunlar arasında 90 doğumlu Aysun Keskin yer alıyor. Basketbol oyunculuğu yapan Keskin, milli takımda da forma giymiştir.

Kadroda yer alan diğer isimler arasında şunlar yer alıyor: Cansu Tuman, Yusuf Güney, Barış Telli, Murat Eken, Berdan Mardini, Ümit Erdim, Alper Rende, Halil İbrahim Göker, Buse Plan, Elanur, Chaby Han, Kürşat Juan, Aziz Ozan Dilber, Aleyna Elibol, Gizem Avcı, Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Osman Can, Tunga, Kardelen, Walison.