Editörün SeçtikleriEkonomiEmlak

Milyonlarca kişiye verilecek! 5 gün içinde başvurun! 500 TL para verilecek

Cumhuriyet tarihinin en büyük konut projesi resmen başladı. Çok sayıda ilde TOKİ kuraları çekilmeye başlandı. Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından çok sayıda ilde para iadesi yapılmaya başlandı. Konuya ilişkin Bakan Murat Kurum yapmış olduğu açıklamasında hesaplara 500 TL iade edileceğini belirtti. Paranızı ATM’lerden çekebilirsiniz. İşte detaylar..

Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından 64 ilde 5 gün içinde 500 TL’lik para iadesi yapılacak. Vatandaşın geçim derdi her geçen gün artmaya devam ederken, son dönemlerde artan rakamlar vatandaşların geçim sıkıntısı yaşamasına neden oldu.

TOKİ BAŞVURU 500 TL PARA İADESİ

TOKİ tarafından başvuru yapan ancak hak sahibi olamayanlara başvuru ücretleri geri yatırılacak. Kurada adı çıkmayan ancak para yatıran vatandaşlar Halkbank ve Ziraat Bankası üzerinden yatırılan paralarını ATM’lerden çekebilecek.

12 İLDE YENİ KURA TARİHLERİ BELLİ OLDU

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum açıklamasında 12 ilde yeni kura çekiliş tarihlerini duyurdu. Yapılan açıklamada çekilişin tamamlandığı 64 ilde ise sürecin tamamlandığını söyledi. İşte güncel kura tarihleri ve merak edilenler: