Editörün SeçtikleriEkonomiGenel

Tamamı için duyuruldu: 12 Şubat tarihine kadar ücretsiz olacak! Resmi olarak duyuru yapıldı

Deprem bölgesindeki işlerin daha kolay yürüyebilmesi için çeşitli firmalardan peş peşe açıklamalar geliyor. Gelen son habere göre Pegasus önemli bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada deprem bölgesindeki çıkış uçuşlarının ücretsiz bir şekilde yapılacağını duyurdu. İşte detaylar..

Pegasus konuya ilişkin resmi bir açıklama yaptı. Deprem bölgesindeki vatandaşlar için bölgeden çıkış uçuşlarının ücretsiz yapılacağını söyledi.

12 ŞUBAT TARİHİNE KADAR ÜCRETSİZ OLACAK

Resmi olarak yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

““Deprem bölgelerine destek verebilmek amacıyla, AFAD ve yetkili makamların yardım ekipleri ve ihtiyaç duyulan malzemelerin bölgeye ulaştırılması ve depremden etkilenen vatandaşlarımızın tahliyesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Depremden etkilenen vatandaşlarımız için deprem bölgesinden çıkış uçuşlarının tamamını şu andan itibaren ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Adana, Diyarbakır, Elazığ, Kayseri, Malatya, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Şanlıurfa meydanlarından çıkışlı planlanan tüm yurt içi direkt uçuşlarımız 12 Şubat 2023 tarihi de dahil olacak şekilde ücretsiz olacaktır.

Dün ve bugün Adana, Diyarbakır, Elazığ, Şanlıurfa, Gaziantep, Kahramanmaraş illerimize toplam 18 uçak yardım seferi gerçekleştirdik. Adana, Diyarbakır, Elazığ, Şanlıurfa, Gaziantep illerine ve bu illerden çıkışlı toplam 68 seferimizi ise yolculu olarak planladık.

Desteklerimize tüm hızıyla devam edeceğiz. Kamuoyunun bilgisine sunarız”