Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Elinde bin TL’si olanlara duyuru yapıldı! Bunu yapan herkes kazanacak: İslam Memiş büyük sırrı açıkladı

Altın fiyatlarına ilişkin yaptığı açıklamalarıyla gündem olan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş tarafından açıklama geldi. Elinde bin TL’si olanlara duyuru yapıldı! Bunu yapan herkes kazanacak! İslam Memiş büyük sırrı resmen açıkladı. İşte elinde bin TL’si olan vatandaşların yapması gerekenler..

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş yatırımcılara ilişkin önemli uyarılarda bulundu. Memiş, Mart ayında borsada toparlanma olacağını söyleyen Memiş, altının da borsaya dayanarak yükseliş yapacağını belirtti.

TOPARLANMALAR OLACAK

2023 altın fiyatlarına ilişkin aylar öncesinde tahminlerde bulunan Memiş, tahminlerinin hala geçerli olduğunu söyledi. Bu hafta itibarıyla altında 1.200 TL ve üzeri rakamlarla işlem göreceğini söyledi. Borsada da Mart ayından itibaren toparlanmalar olacağını söyleyen Memiş, elinde nakit olan vatandaşların altına yatırım yapması konusunda tavsiyelerde bulundu.

GÜMÜŞ DE İYİ BİR SEÇENEK

Memiş, piyasanın yükselişi ile birlikte altının dışında gümüşe de yatırım yapmanın iyi bir seçenek olabileceğini söyledi.