Editörün Seçtikleriİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıÖzel Sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

Hastane temizlik görevlisi alınıyor! İŞKUR üzerinden başvurular başladı: KPSS şartsız 18-55 yaş arası hastane temizlik görevlisi alımı

Son dönemlerde arama motorları üzerinden hastane personel alım araştırmaları hız kazandı. İŞKUR üzerinden başvuruların başladığı açıklandı. Hastane temizlik görevlisi alımı yapılıyor! KPSS şartsız 18-55 yaş arası hastane temizlik personel alımı için başvuru şartları ve hangi iller için alım yapılacağı belli oldu. İşte İŞKUR personel alım başvuru şartları

KPSS şartsız alımları her geçen gün İŞKUR üzerinden güncellenmeye devam ediliyor. Başvuruda bulunmak isteyen adayların hem genel hem de özel şartları taşıması gerekiyor. Genel başvuru şartları İŞKUR üzerinden açıklandı.

HASTANE TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI

Alımların şu an için sadece özel hastanelere olacağı belirtildi. Bu sebeple KPSS ya da mülakat şartı aranmayacak.

İŞKUR HASTANE TEMİZLİK PERSONEL ALIM BAŞVURU ŞARTLARI

KPSS şartsız hastane personel alımları için başvuruları online olarak yapabilirsiniz. En az ilkokul mezunu adayların başvuruda bulunabileceği personel alımları için genel başvuru şartları şu şekilde:

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

En az ilköğretim mezunu olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Vardiyalı çalışabilecek

Çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN