Editörün Seçtikleriİş İlanlarıKamu PersonelleriSağlık Personeli

Şehir Hastanesi duyurdu! Çok sayıda hastanede çalışacak personel alınıyor! Şehir Hastanesi sınavsız personel alımı

Personel alımlarını takip edenler için önemli bir gelişme yaşandı. Şehir Hastanesi’ne personel alımı yapılacağı açıklandı. Toplam da 244 personel alımı için hangi mesleklerden alım yapılacağı ve başvuru şartları belli oldu.

KPSS 50 puan şartının arandığı hastane personel alımı Diyarbakır için yapılacak. Üniversite hastanesinde görev almak isteyenler için başvuru şartları açıklandı. Dicle Hastanesi personel alım ilanı incelendiği zaman çok sayıda meslek için alımın yapılacağı görüldü.

LİSE MEZUNLARININ BAŞVURABİLECEĞİ MESLEKLER:

9 erkek temizlik görevlisi, 8 kadın temizlik görevlisi, 1 erkek garson / kat hizmetleri görevlisi, 9 erkek hasta bakım ve temizliği personeli, 9 kadın hasta bakım ve temizliği personeli, 3 erkek ısıtma ve soğutma sistemleri personeli, 2 erkek camcı, 1 erkek seramikçi, 2 erkek boyacı, 1 erkek mobilyacı, 4 erkek sıhhi tesisat / basit bakım onarım, 1 erkek berber, 4 erkek hayvan bakıcısı, 2 erkek asma tavan personeli, 3 erkek kaynakçı, 1 erkek kazan bakım / onarım personeli, 3 erkek şoför, 1 erkek ağır araç motor – mekanik ustası, 1 erkek binek araç motor – mekanik ustası, 1 erkek kaporta ustası, 1 erkek lastik tamir ustası,1 kadın aşçı, 1 erkek inşaatçı / basit bakım / onarım, 1 kadın destek personeli, 5 erkek elektrik teknisyeni, 15 erkek koruma ve güvenlik görevlisi.

ÖN LİSANS MEZUNLARININ BAŞVURABİLECEĞİ MESLEKLER

8 erkek hasta bakım ve temizliği personeli, 8 kadın hasta bakım ve temizliği personeli, 1 erkek mekatronik teknikeri, 20 erkek koruma ve güvenlik görevlisi, 2 sterlizyon görevlisi, 1 mobilyacı, 1 ATT / Paramedik Teknikeri, 8 anestezi teknikeri ve 4 tıbbi görüntüleme personeli.

LİSANS MEZUNLARININ BAŞVURABİLECEĞİ MESLEKLER

15 erkek koruma ve güvenlik görevlisi, 72 hemşire, 1 eczacı, 1 ebe, 2 biyolog, 1 diyetisyen, 1 perfizyonist işe alınacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuruda bulunmak isteyenlerin başvurularını Diyarbakır Üniversitesi internet sayfasından online bir şekilde yapması gerekecektir. İstenilen evrakları sisteme yükleyerek, hastane personel alımı başvuru sürecinizi tamamlayabilirsiniz.