Akademik Personel Alım İlanları

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı Gerçekleştiriyor

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda Sağlık Bilimleri Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 12 akademik personel alımı yapacağını belirtti. İlanın detayları şöyle; 

Alınacak Personel
– Profesör
– Yardımcı Doçent 
– Doçent

Personel Alımlarında İstenilen Belgeler ve Genel Açıklamalar

Profesör kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserini” belirttiği dilekçesine özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 6 takım dosya ve CD kaydı ile birlikte başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde Rektörlüğümüze bizzat başvurmaları gerekmektedir.

 
Doçent kadrosu daimi statüde olup, atanmak isteyenlerin özgeçmişlerini, noter tasdikli Doçentlik Belgelerini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 4 takım dosya ve CD kaydı ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde Rektörlüğümüze bizzat başvurmaları gerekmektedir.

 
Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların özgeçmişlerini, noter tasdikli Doktora belgelerini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 4 takım dosya ve CD kaydı ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde ilgili birime bizzat başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

İlana başvuru yapacak olan adaylar istenilen belgeler ile beraber olarak 14 – 28 Aralık 2016 tarihleri arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapacaklardır. 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir