Personel Alımı

Türkiye Belediyeler Birliği Personel Alımı Başvuruları İçin Son Gün

 Türkiye Belediyeler Birliği Devlet Personel Başkanlığı İnternet sitesinde personel alımı ilanını geçtiğimiz günlerde yayımlamıştı. Yayımlanan ilana göre Belediyeler Birliği bünyesinde daimi kadroda istihdam edilmek üzere 6 Adet Yazılım Mühendisi alımı yapılacaktır. Alım başvuruları için son gün 4 Temmuz (Bugün).

Başvuru Şartları

İlgili ilana başvuruda bulunacak olan adaylarda; 2014 veya 2015 KPSS P3 puan türünden 60 veya üstü puan almış olmaları, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya tecilli olması ve görevini devamlı oalrak yapmasına engel teşkil edecek bir durumun bulunmaması şartları aranmaktadır.

Özel Şartlar

Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektreik-Elektronik Mühendisliği, Matematik bölümlerinden veya bu bölümlere denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, Java veya Net Platformunda en az 2 yıl uygulma geliştirdiğini belgelemek, iyi seviyede SQL bilgisine sahip olmak, İlişkisel veri tabanı ile uygulama geliştirmiş olmak, çok katmanlı yapıda Web teknolojileri (HTML, CSS, Javascript, Ajax, JQuery) kullanarak uygulama geliştirmiş olmak, Spring, Spring MVC ve ORM araçları (özellikle Hibernate) konusunda deneyimli olmak, Tercihen Elektronik Belge Yönetim Sistemi veya Yönetim Bilgi Sistemi konusunda bilgi sahibi olmak, XML ve WebService tecrübesine sahip olmak, Literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilmek özellikleri aranmaktadır.

Başvuru Tarihi

İlgili personel alımı için başvurular 23 Haziran 2016 günü başlamıştı. Son başvuru tarihi ise 4 Temmuz 2016 (Bugün) olarak belirlendi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir