Personel Alımı

Bozok Üniversitesi 22 Akademik Personel Alıyor

Bozok Üniversitesi yayınladığı ilanı ile kendi bünyesinde çalıştırmak üzere akademik personel alımı yapacak.

Bozok Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığına verdiği ilanı ile kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 22 akademik personel alımı yapacak. Bozok Üniversitesi 22 akademik personel alımını Yardımcı Doçent kadrosu için yapacaktır. 

Bozok Üniversitesinin Yardımcı Doçent akademik personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan istenilen belgeler şu şekildedir;

Başvuru yapılan dilekçede yabancı dili ve başvuru yaptığı ana bilim dalı belirtilecektir. Varsa hizmet belgesi yayın belgesi resmi kurumlarca onaylanmış öğrenim durumlarını gösterir belgeleri fotoğraflı özgeçmişini bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan dört takım dosya ile başvuru yapılacaktır. 

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuru yapacak adaylar Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Yönetmeliğinin 6. ve 7. maddeleri gereğince yabancı dil sınavına tabi tutulacaklardır. Bozok Üniversitesi akademik personel alımı ile ilgili tüm bilgilere Bozok Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabilir. 

Bozok Üniversitesi başvurular ile alakalı olarak bazı açıklamalarda bulunmuştur. Bozok Üniversitesinin başvurular hakkında yaptığı açıklama şu şekildedir;

* Başvurular kişi tarafından şahsen yapılacaktır. 

* Özgeçmiş ve yayın listelerinin son sayfaları hariç tüm sayfaları paraflı, son sayfasında ise ad soyad imza ve tarih olacaktır.