Van CTE Zabıt Katibi, Destek Personeli ve İKM Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Van Adliyesi tarafından bir duyuru yayımlandı ve CTE zabıt katibi, infaz koruma memuru ve destek personeli alımı mülakat listelerinin yayımlandığı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak detaylar haberimizde..

Van CTE Zabıt Katibi, Destek Personeli ve İKM Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Van Adliyesinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda CTE zabıt katibi, infaz koruma memuru ve destek personeli alımı mülakat listelerinin yayımlandığı ifade edildi. 

Van Adliyesi tarafından yayımlanan duyuruda "Zabıt Katipliği, Mübaşir, Şoför, Aşçı, Bilgisayar Teknisyeni, Elektronik Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Klima Teknisyeni, İcra Katipliği Ve Ceza İnfaz Kurumlarında Çalıştırılmak Üzere Sözleşmeli İnfaz Ve Koruma Memuru, Şoför, Aşçı, Elektronik Teknisyeni, Sağlık Memuru" kadrolarının başvuru sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

YAYIMLANAN DUYURU

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün 29/05/2018 tarih ve 18514707-903.01.00.00-E.3233/76391 sayılı sözleşmeli personel alımı konulu yazısı  ile Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 24/05/2018 gün ve 32992892-E.6638/19239 sayılı yazıları ekindeki sınav ilânı gereğince;

Van Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu tarafından Van Merkez ve Mülhakat adliyeler ve Ceza İnfaz Kurumları ile Erciş Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi mülhakat adliyeleri ile Ceza İnfaz Kurumlarında  sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere ZABIT KATİPLİĞİ, MÜBAŞİR,ŞOFÖR,AŞÇI,BİLGİSAYAR TEKNİSYENİ, ELEKTRONİK TEKNİSYENİ, ELEKTRİK TEKNİSYENİ, KLİMA TEKNİSYENİ, İCRA KATİPLİĞİ ve Ceza İnfaz Kurumlarında çalıştırılmak üzere sözleşmeli İNFAZ VE KORUMA MEMURU, ŞOFÖR, AŞÇI, ELEKTRONİK TEKNİSYENİ, SAĞLIK MEMURU unvanlarında yapılacak olan sınavlara başvuruda bulunup, yapılan incelemede başvurularına ilişkin "KABUL" - "RET" şeklinde belirlenen listeler aşağıda ilan edilmiştir. İş bu ilan tebliğ mahiyetinde olup ayrıca posta ile tebliğ yapılmayacaktır.

İnfaz ve Koruma Memurluğuna müracaat eden adaylar için aday tespit listelerinde isimlerinin karşısında "KABUL" yazan adaylardan 

a) Van Merkez Erkek İnfaz Koruma Memurluğu ünvanında listeden sıra numarası  1'den 400'e kadar (400 dahil) kişinin boy-kilo ölçümü 29/06/2018 günü saat 08:00 de,

b) Van Merkez Erkek İnfaz Koruma Memurluğu ünvanında listeden sıra numarası  401'den 600'e kadar (600 dahil) ile Van Merkez Kadın İnfaz ve Koruma Memurluğuna kabul edilen adaylardan ve Erciş  Erkek ve Kadın İnfaz Koruma Memurluğuna kabul edilen adayların tamamının boy-kilo ölçümü 04/07/2018 tarihinde, saat 08:00'de, 

Van Adliyesi Adalet Komisyonu Kaleminde Saat: 08:00 de yapılacaktır. Adayların boy kilo ölçümü yapılacağı tarih ve saatte belirtilen yerde hazır bulunmaları gerektiği hususu ihtaren tebliğ olunur.
Sıralamaya giren İnfaz ve Koruma Memuru adayları boy kilo ölçümüne gelirken; diğer unvanlarda sıralamaya giren adayların ise 09/07/2018 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda istenilen evrakları Van Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına elden veya posta yolu ile teslim etmeleri gerektiği hususu ihtaren tebliğ olunur. NOT: 1- İnfaz ve Koruma Memuru adayları boy kilo ölçümünün yapılacağı yerde belgelerini teslim edebilirler.

2- Zabıt Katipliği Uygulama sınavı 09/07/2018 tarihinde Saat: 09.00'da Van Adliyesinde yapılacaktır.

3- BÜTÜN UNVANLARA AİT SÖZLÜ SINAV TARİHİ 16/07/2018 TARİHİNDE VAN ADLİYESİ İNTERNET SİTESİNDE İLAN EDİLECEKTİR. (//www.van.adalet.gov.tr/)

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 20:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
osman
osman - 12 ay Önce

bu van adliyesi bilgi işlem elemanları kadar beceriksiz bir grup olamaz ya bi ilanı on günde beceremiyor kabiliyetsizler

Zeynep
Zeynep - 10 ay Önce

Aynen. Yan gelip yatmaktan hep bunlar..

ADAM OLUN
ADAM OLUN - 10 ay Önce

van adliyesi bir işi de düzgün yapsa şaşarım zaten bi sonuç açıklama yıllar sürüyor arkadaş ayıp ayıp

Saglikcii
Saglikcii - 9 ay Önce

Niye aciklanmiyo ki dirk kendi sitelerinden yayınlamıyacklrmı