AÖF Harç Parası Yatırma İşlemi Hangi Bankalara Yapılacak? Kayıt İşlemleri

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi kayıt işlemleri ikinci üniversite, ek yerleştirme, yenileme, öğrencileri için devam ediyor. Peki öğrenciler AÖF harç parasını hangi bankaya yatıracak? İşte merak edilen tüm detaylar.

AÖF 01.10.2018, 14:17 18.01.2019, 23:23
AÖF Harç Parası Yatırma İşlemi Hangi Bankalara Yapılacak? Kayıt İşlemleri

Açıköğretim Fakültesi kayıt işlemleri kapsamında ikinci üniversite, ek yerleştirme, yenileme, öğrencileri için devam etmekte.

AÖF kayıt işlemleri sonrasında ders ekleme ve silme aşamalarına geçecek öğrenciler tarafından harç paralarının hangi bankaya yatırılacağı merak ediliyor.

AÖF HARÇ ÜCRETİ HANGİ BANKAYA YATIRILIYOR

Kayıt aşaması kapsamında Anadolu Üniversitesi'ne yapılacak olan söz konusu ödemeler Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirilecek ve kayıt aşamasında bu yöntemler kullanılacak;

Ziraat Bankası kapsamında;

- Kredi Kartı/Banka Kartı ile Ödeme yapılabilecek.
(İnternet başvurunuzu yaptıktan sonra herhangi bir bankanın kredi kartı/banka kartı ile online ödeme yapabilirsiniz. Ancak, kayıt tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartı/banka kartıyla ödeme yapılamayabilir.)

- İnternet Bankacılığı ile Ödeme yapılabilecek.

- ATM’den Ödeme (Kartlı/Kartsız) yapılabilecek.

- Mobil Bankacılık ile Ödeme yapılabilecek...

Ayrıca kayıtlarla alakalı ödemelerin zamanında gerçekleştirilmemesi veya yanlış yapılmasından dolayı meydana gelecek sonuçlardan öğrencilerin sorumlu olacağı bildirildi.

Banka dekontunu öğrenim süresince saklanacak ve dekont daha sonra Üniversite yetkililerince istenebilecek.

Yorumlar (0)