ATA AÖF 2 Aralık 2017 Vize Sınavı Sorularını Tartışıyoruz (Kolay mıydı, zor muydu?)

ATA AÖF, güz dönemi 2 Aralık 2017 birinci ve ikinci oturum sınavı sona erdi. Sınava giren adaylarla sınav sorularını tartışıyoruz. Sizce sınav soruları kolay mıydı, zor muydu?

AÖF 02.12.2017, 16:00 02.12.2017, 21:13
ATA AÖF 2 Aralık 2017 Vize Sınavı Sorularını Tartışıyoruz (Kolay mıydı, zor muydu?)

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin, güz dönemi ara sınavı heyecanı başladı. ATA AÖF güz dönemi ara sınavları, 2 Aralık - 3 Aralık 2017 tarihlerinde yapılacak.

2 Aralık 2017 ilk oturumu 09:30'da başladı ve 11:30'da sona erdi. Öğleden sonraki oturum ise 14:00'da başladı ve 16:00'da sona erdi. Adaylara her bir dersin sorularının cevaplanması için 30 dakika süre verildi.

ATA AÖF ARA SINAV SORULARINI TARTIŞIYORUZ

ATA AÖF güz dönemi ara sınavı 1.gün oturumuna giren adaylarla sınav sorularını tartışıyoruz. Sizce sınav soruları kolay mıydı, zor muydu? Çalıştığınız yerlerden soru geldi mi? Hatalı veya eksik olduğunu düşündüğünüz soru var mı? En çok hangi derste ve soruda zorlandınız?

Sizler de ATA AÖF ara sınavı 1. gün oturumuna ilişkin yorumlarınızı haberimizin alt kısmında yer alan yorumlar bölümünden bizimle ve sınava giren diğer adaylarla paylaşabilirsiniz.

ATA AÖF VİZE SINAVI İKİNCİ GÜN OTURUMU YARIN

Atatürk Üniversitesi AÖF güz dönemi vize sınavlarının, ikinci oturumu 3 Aralık 2017'de, sabah ve öğleden sonra yapılacak. Sabah yapılacak olan sınav 09:30'da başlayacak ve 120 dakika sürecek. Öğleden sonra oturumu ise 14:00'da başlayıp 16:00'da sona erecek.

ATA AÖF vize sınavı 2. gün oturumuna girecek adaylara, kamupersoneli.net olarak başarılar dileriz...

SINAVA GİRECEK ADAYLAR DİKKAT !

2017 ATA AÖF Güz Dönemi Ara Sınava Giriş Belgesi’ni ve nüfus cüzdanını yanında bulundurmayan öğrenciler sınavlara giremezler.

Öğrenciler; Sınav Giriş Belgesi ve Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesini (Nüfus Cüzdanı,Sürücü Belgesi, Pasaport veya bunlara eşdeğer kimlik belgesi) sınava girerken yanlarında bulundurmalıdırlar. Sınav Giriş Belgesi https://obs.atauni.edu.tr/auth adresinden alınabilir.

BAHAR DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ

Bahar dönemi vize sınavları 24 ve 25 Mart 2018 tarihlerinde, final sınavı ise 12 ve 13 Mayıs 2018 tarihlerinde uygulanacak. Bütünleme sınavları 9 – 10 Haziran, mezuniyet 3 ders sınavı ise 29 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak. 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (45)
Kübra 2 yıl önce
Çocuk gelişimi çıkmis sorulardan yoktu ve o kadar calismama ragmen sorular zordu
Tuğba 2 yıl önce
Gene zordu
Osman 2 yıl önce
Ata AÖF sağlıkta lisans tamamlama soruları kolay olanı da vardı zor olanı da kitaba çok dikkatli çalışmak gerekiyor çünkü her yerden soru geleblilyor
Rüveyda 2 yıl önce
Çocuk gelişimi soruları çok zordu. Gereksiz ayrıntı soruları sormuşlardı. Üstelik değerlendirme sorularından çıkmamıştı. Ata üni. Madem zor ve ayrıntı soracaktınız o Zaman neden materyallerdeki basit soru örnekleri ile insanları kandırıyorsunuz. Üstelik sorulan sorular saçma, alanla çok ilgisi olmayan sorular. Kaliteli, amaca hizmet eden sorular pek sorulmamış. Kıllığına yapılmış gibi keşke Anadolu üni. ye kayıt yaptırsaydım.
Filiz 2 yıl önce
Çocuk gelişimi 1. Sınıf soruları tam bir felaket. Alan bilgisi yerine gereksiz ayrıntılar sorulmuş.
Özlem 2 yıl önce
Adalette gırdım çok kolaydı ingilizceyı pek anlamadım için yapamadım
Elif 2 yıl önce
1.oturum çok zorladı
asuman 2 yıl önce
Ata aof tesekkur ediyorum... Sorularin cevaplarina baktim... İng haric tum derslerden sifir aliyorum ... Sorularin guzelligi olsa gerek ... Hem kitap yok, hem lms sorulari sinavla yakindan uzaktan ilgisi yok, hemde AOF den pahali bir uni... Kayit yaptirdiktan sonra malesef iyi olmadigi yorumlarina sahit oldum ... Keske daha once bilgi sahibi olsaydim...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın