İş Bankası Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alıyor

İş Bankası resmi sitesinde yayımladığı duyuru ile sınav esasına dayalı olmak üzere Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı alımı yapacağını duyurdu. İş Bankası personel alımının bütün detayları haberimizde...

Banka Personeli Alım İlanları 09.02.2017, 16:02 03.02.2019, 15:19
İş Bankası Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alıyor

İş Bankası, 9 Şubat 2017'de resmi sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre; bankada görevlendirilmek üzere sınav esasıyla personel alımı yapılacak. Başvuru şartları, başvuru süreci, sınav detayları şöyle:

Alınacak Personel:

* Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı

Genel Şartlar:

* İş Bankası personel alım ilanına başvuracak adayların; T.C. vatandaşı olmak, çok iyi derecede İngilizce bilmek, 30 yaşını doldurmamış olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da tecilli olmak, üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, endüstri, istatistik, matematik, mekatronik, telekomünikasyon, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olmak, Türkiye'nin her yerinde görev yapmasına engel sağlık durumu olmamak, kamu haklarından mahrum olmamak şartlarına sahip olmaları gerekiyor. 

İlan detayları için TIKLAYIN.

Başvuru Süreci:

* İş Bankası personel alım ilanı başvuruları 27 Şubat 2017 Pazartesi günü saat 18.00’e kadar yapılacak. 

Sınav Süreci:

* Sınavın yazılı aşaması 4 Mart 2017 Cumartesi günü İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilecektir.

* Sınava Başvuru ve Davetler Sınava başvurular 27 Şubat 2017 Pazartesi günü saat 18.00’e kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir.

* Sınavla ilgili tüm davet ve duyurular 1 Mart 2017 Çarşamba günü saat 18.00’den itibaren İş Başvuru Formu’nda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır

Yorumlar (0)