banner731

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Görevde Yükselme Yazılı Sonuçları ve Sözlü Sınavı Yerleri Belli Oldu!

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve 2018 yılı Görevde Yükselme Sınavı (Şube Müdürü, Din Hizmetleri Uzmanı, Şef) Yazılı Sonuçları ile Sözlü Sınavı Yerleri açıklandı. İşte detaylar.

Diyanet Personeli 21.11.2018, 19:13 17.01.2019, 21:41
Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Görevde Yükselme Yazılı Sonuçları ve Sözlü Sınavı Yerleri Belli Oldu!

2018 Yılı Diyanet İşleri Başkanlığı Görevde Yükselme Sınavı (Şube Müdürü, Din Hizmetleri Uzmanı, Şef) Yazılı Sonuçları ile Sözlü Sınavı Yer ve Tarih Duyurusu

2018 Yılı Görevde Yükselme Sınavının (Şube Müdürü, Din Hizmetleri Uzmanı, Şef) yazılı aşamasında başarılı olarak ilan edilen kadro sayısının üç (3) katına girerek sınavın sözlü aşamasına katılmaya hak kazanan adaylar “Sınav Giriş Belgesi”ni, kullanıcı hesapları ile giriş yapacakları Başkanlığımız (https://dibbys.diyanet.gov.tr) adresinden alabileceklerdir. Sözlü sınava girmeye hak kazanan son adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı sözlü sınava çağrılmıştır.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, T.C. Kimlik No’lu kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, pasaport) biri ve sınav giriş belgesi ile birlikte saat 09:00’da sınav giriş belgesinde belirtilen tarih ve sınav merkezinde hazır bulunacaklardır.

İlgililere duyurulur.

Yorumlar (0)