2019 YKS İçin YÖK Tarafından Anket Düzenlendi

Yükseköğretim Kurulu tarafından bir anket düzenlendi ve YKS tercihinde bulunmayan adayların görüşlerinin alınacağı ifade edildi. Konu hakkında detaylar haberimizde...

EĞİTİM 28.10.2018, 11:23 Batuhan
2019 YKS İçin YÖK Tarafından Anket Düzenlendi

Yükseköğretim Kurulu'nun resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlanarak YKS tercihinde bulunmayan adaylar için bir anket başlatıldığı ifade edildi. 

Söz konusu duyuruda YÖK'ün gelecek yıl yapılacak sınavla ilgili karar alma süreçlerinde adayların rol alması açısında bu anketin önemli olduğu ifade edildi. Ayrıca duyuruda anketin 5 Kasım 2018 saat 18.00'a kadar devam edeceği ifade edildi.

YAYIMLANAN DUYURU

2018 YKS tercih sürecinde, 4 puan türünün (SAY, SÖZ, EA ve DİL) herhangi birinden 180 ve üzeri puan alan, ancak tercihte bulunmayan siz değerli adaylarımızın görüş ve eğilimlerini karar alma süreçlerimizde değerlendirmek amacıyla anket hazırlanmıştır. Bu anket YÖK'ün gelecek yıl yapılacak sınavla ilgili karar alma süreçlerinde rol almanız açısından önemlidir. YÖK olarak en büyük ve en önemli paydaşımızın siz değerli öğrencilerimiz olduğunun farkındayız.

Anketin 5 Kasım Pazartesi günü saat 18.00'e kadar cevaplamanızı rica ediyoruz.

Tüm adaylarımıza anket sorularını içtenlikle cevaplayarak verecekleri katkılar için şimdiden teşekkür eder, hayat boyu başarılar dileriz.

YÖK

Not: Bu anket, kayıtlarımızda eposta adresi bulunan öğrencilerimize eposta ile, eposta adresi bulunmayan öğrencilerimizden kayıtlarımızda geçerli cep telefonu bulunan öğrencilerimize ise sms ile iletilmiştir.

KAMUPERSONELİ.NET

Yorumlar (0)