AÖF Başvuru ve Kayıt Duyurusu Yayımlandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, ÖSYS ek yerleştirme ve yatay geçiş ile gelen öğrenciler için başvuru ve kayıt duyurusu yayınladı.

EĞİTİM 21.09.2016, 20:01 21.09.2016, 20:15
AÖF Başvuru ve Kayıt Duyurusu Yayımlandı
 Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, ÖSYS ek yerleştirme ve yatay geçiş ile gelen öğrenciler için başvuru ve kayıt duyurusu yayınladı.

AÖF tarafından yayınlanan duyuru ÖSYS ek yerleştirme ve yatay geçiş ile gelen öğrencileri kapsamaktadır.İnternetten başvuru yapmayan adaylar kayıt yaptıramaz. İnternetten başvuru yapmak kayıt için yeterli değildir.

24 Eylül 2016 tarihinden sonra İnternetten veya başka bir yöntemle başvuru yapılması mümkün değildir. Elektrik kesintisi, teknik arızalar veya İnternet hattınızın kesik olması vb. nedenlerle başvuru yapamama durumunda kalmamanız için başvurunuzu son günleri beklemeden yapınız. İnternetten başvuru süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.

Adaylar, İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu’nda açıklanan kayıt belgelerini hazırlayarak illerdeki AÖF bürolarına bizzat başvurarak kayıt yaptırabilirler.

İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu ile Öğrenci Kılavuzuna www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresi Kılavuzlar bağlantısından veya http://aof.anadolu.edu.tr adresinden ulaşılabilir.24 Eylül 2016 Cumartesi günü AÖF büroları kayıt işlemleri için açık olacak ve kayıt yapılacaktır.

Adaylar, 19 Eylül - 23 Eylül 2016 tarihleri arasında illerde bulunan Açıköğretim Fakültesi bürolarına bizzat başvurarak kayıtlarını gerçekleştireceklerdir. Bu tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar 24 Eylül 2016 tarihinde bizzat veya yakınları aracılığıyla başvurarak kayıt yaptırabilirler. 24 Eylül 2016 tarihinden sonra mazeret beyan ederek kayıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek ve kayıtları kesinlikle yapılmayacaktır.

Kayıt belgeleri eksik ise kayıt yapılmaz ve belgeleri tamamlamak üzere ek süre verilmez. Kayıt süresi uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun kaydını yaptırmayan adaylar Fakülteye kayıt hakkını kaybederler ve herhangi bir hak iddia edemezler. Posta ile kayıt yapılmaz.

İnternet Başvuru ve Kayıt ile ilgili resmi çağrı bu ilanla yapılmaktadır.

Adaylar, ders transferi ve muafiyet işlemlerine ilişkin ayrıntılı bilgiye www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresi Duyurular bölümünden ulaşabilirler.

Kamupersoneli.net
Yorumlar (0)