AÖF Kayıtları Başladı! Nasıl Yapılır?

Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuruya göre; ÖSYS Yeni Kayıt ÖSYS ile Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinden birine yerleştirilenler ve orta öğretim kurumlarından mezun olamayarak bütünleme veya tek ders sınavına girecek adayların başvuruları alınmaya başladı.

AÖF Kayıtları Başladı! Nasıl Yapılır?

Anadolu Üniversitesi tarafından ÖSYS Yeni Kayıt ÖSYS ile Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinden birine yerleştirilenler ve orta öğretim kurumlarından mezun olamayarak bütünleme veya tek ders sınavına girecek adayların başvruları alınmaya başlandığı açıklandı.

Anadolu Üniversitesi AÖF'ye yerleşen öğrencilerin kayıt başvurusu duyurusunu yayımlayarak başvuru tarihleriyle alakalı olarak detayları paylaştı.

AÖF tarafından yayımlanan duyuruda yer alan ifadelerde ise;

"ÖSYS Yeni Kayıt ÖSYS ile Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinden birine yerleştirilenler ve orta öğretim kurumlarından mezun olamayarak bütünleme veya tek ders sınavına girecek adaylar internet başvurularını buradan yapabilirler." denildi.

Ayrıca başvurular 3 Eylül 2018 tarihinde başladı ve 10 Eylül 2018 tarihinde sona erecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 21:13
YORUM EKLE