AKBANK İki Bayram Arası Ödemesiz Kredi Kampanyası

Akbank, Ramazan Bayramı'na özel düzenlediği kampanya ile iki bayram arası ödemesi olmayan bir kredi imkanı sunuyor. Detaylar ve daha fazla ekonomi haberi için kamupersoneli.net'i takip edin.

EKONOMİ 13.06.2016, 17:05 13.06.2016, 17:06
AKBANK İki Bayram Arası Ödemesiz Kredi Kampanyası
 Akbank, Ramazan Bayramı'na özel düzenlediği kampanyasıyla iki bayram arası ödemesi olmayan kredi kullandırıyor.

Banka açıklamasına göre, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel ürün ve hizmetler geliştiren Akbank, bayram için de özel bir kredi sunuyor. Akbank, müşterilerine bayrama özel yüzde 1,24 faiz oranlı kampanya ile iki bayram arası ödeme yapmama imkanı sağlıyor.

Müşteriler, 30 Haziran'a kadar kredi kullandıklarında, nakit ihtiyaçlarını karşılayıp, ödemelerine Kurban Bayramı sonrası başlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Bireysel Bankacılık ve Ödeme Sistemlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arif İsfendiyaroğlu, şunları kaydetti:

"Yaz mevsimi, tatil giderleri ve bu mevsime denk gelen bayramlar nedeniyle müşterilerimizin nakit ihtiyaçlarının yoğun olduğu bir dönem. Akbank olarak tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun finansal çözümleri geliştirerek ihtiyaç duydukları her zaman müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Nakit ihtiyaçlarının yoğun olduğu bu dönemde 3 ay ertelemeli kampanya ile ödemelerini ertelemek isteyen müşterilerimizin hizmetindeyiz."

AA
Kamupersoneli.net
Yorumlar (1)
aytaç 3 yıl önce
tamam doğru buraya kadar fakat 3 ay ertelemeye ayrı bir faiz kapısı açıyor 15000 tl krediye 3 ay için 700 tl faiz istiyor babasının hayrına vermiyor yani