Benzin ve Motorine Zam ! 27 Ağustos Benzin ve Motorin Fiyatlarına Zam

Araç sahiplerine kötü haber geldi. Benzin ve motorinin litre fiyatına zam yapıldığı belirtildi. Akaryakıt fiyatlarına yapılan bu zam bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.

EKONOMİ 26.08.2019, 16:34
Benzin ve Motorine Zam ! 27 Ağustos Benzin ve Motorin Fiyatlarına Zam

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) aktarılanlara göre akaryakıt fiyatlarına zam yapıldı. Pompa fiyatlarına yansıyacak olan zam bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.

BENZİN VE MOTORİNE ZAM

Ankara'da ortalama 6,26 liradan satılan motorinin litre fiyatı 6,37 lira olacak. Bunun yanı sıra İstanbul'da motorinin litresi 6,20 liradan 6,31 liraya, İzmir'de 6,28 liradan 6,39 liraya yükselecek.

Bunun yanı sıra benzin ltre fiyatı Ankara'da 6,67 liradan 6,83 liraya yükselecek. Ayrıca İstanbul'da 6,60 liradan 6,76 liraya, İzmir'de 6,68 liradan 6,84 liraya yükselecek.

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor.

Yorumlar (3)
Hayrı 4 ay önce
10 tl yapın bari a.
Özdemir 4 ay önce
Kaşıkla verip kepçeyle de değil tencereyle geri alıyorlar resmen. Yapılan indirim sadece 1 hafta sürdü ve indirimin 2 katı kadar bindirim oldu. Tebrikler gerçekten
açlik 4 ay önce
dünyanın zam şampiyonu Türkiye milletini düşünmeyen tek ülke acaba nasıl daha çok halktanalabilirim düşüncesi beli diye etrafı yıkar yine yapar ödenek belediye araçları zabıtalar dolaşır 7 24 klimalar çalışır ödenek bu ülke milletine değer veren bir ülke değil sadece daha nasıl koparabilirim millet akıllanmaz uyanmaz seçimlere yakın indirim sonra hemen kaldırım güneydoğuda çiftçiyi bitiirdiler insanları borca surukluyorsunuz sadece millet açlıktan kıvranıyor işsiz güçsüz durmadan zam zam am zam